TSRM 2018 Ulusal Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi, Kasım 2018, Antalya

Tarih:

08 Kas 2018 - 11 Kas 2018

Lokasyon:

Titanic Deluxe Belek Otel - Belek - Antalya

Şehir:

Belek - Antalya

Web Sitesi:

tsrm2018.org


Değerli Meslektaşlarımız ve Üreme Sağlığına Gönül Vermiş her Branştan Katılımcılar ve Sağlık Endüstrisinin Değerli Temsilcileri, TSRM 2016 kongresine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi, beğeni ve desteğin bizleri yeni kongremizin hazırlıklarına daha istekli ve çoşkulu bir şekilde başlamaya teşvik ettiğini belirtmek isteriz.

Ulusal bazda kendi sahasında en fazla üyeye sahip olan derneğimiz iki yılda bir yaptığı kongresini bu yıl Titanic Deluxe Belek Otel Antalya’da yapma kararı aldı.

Üreme alanında Nobel ile taçlandırılmış IVF tekniklerinde hem klinik hem de laboratuvar ekseninde hızlı gelişmeler göze çarpıyor. Tüm bu gelişmeleri takip etmek ve her seviyede üreme sağlığı ve infertilite alanında tamamlayıcı eğitim almak, deneyimlerimizi interaktif bir ortamda arttırmak ve pekiştirmek için çok güzel bir fırsat yaratacak, kaçırılmaması gereken bir kongre gerçekleştirmek istiyoruz.

Daha önceki yıllarda çok ilgi çeken panel oturumlarımız, pros cons tartışmalarımız ve birçok kurs ve üreme akademisi ile bezenmiş ve endüstrinin en üst düzeyde temsil edildiği bir festival havasındaki organizasyon bizleri bekliyor.

Bu yıl bir ilki gerçekleştiriyor ve Uluslararası İnfertilite Dernekleri Federasyonu (IFFS) tarafından üst düzeyde destekleniyor olacağız.

Sekizinci kongremizde IFFS oturumları ve kongre öncesi kursları da olacak. IFFS gibi dünyada infertilite alanında son derece önemli bir yere sahip bir federasyonun desteği kongremizin uluslararası katılımına ve tanınırlığına büyük destek sağlayacak.

Kongremizde derneğimiz misyonunun önemli bir kısmını oluşturan genç bilim adamlarını desteklemek bağlamında kontrollü çalışmalara verilecek destek ödüllerimiz de olacak. Hedefimiz çıtamızı her kongremizde daha da yükselterek en iyiye doğru yolculuğa devam etmek.

Alanında uluslararası ve ulusal düzeyde son derece yetkin bir bilimsel kadro ve çok güzel bir çevrede bizleri kısa süreliğine de olsa günlük stresimizden uzaklaştıracak bir sosyal programımız olacak.Titanic Deluxe Belek Otel’in 700’ü aşkın oda tahsisi ve tüm kongre katılımcılarının gün boyunca otelden sorunsuz bir şekilde faydalanacak olmaları da sosyal programımızın çok güçlü ve sorunsuz bir şekilde oluşacağının da habercisi.

Tüm üreme sağlığı gönüllüleriyle Antalya’da buluşmak en büyük arzumuz. Bu büyük bilimsel organizasyona katılımınız bizleri çok mutlu edecek. Antalya ‘da görüşmek dileği ve umuduyla.

Saygı ve sevgiler,

TSRM Başkanı

Prof.  Dr. Ahmet Zeki Işık

KONGRE TARİHLERİ
8-11 Kasım 2018

KREDİLENDİRME
Kongrenin tüm oturumları, kredilendirilmesi için Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu onayına sunulacaktır.

YAKA KARTI
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

KATILIM BELGESİ
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 11 Kasım 2018 tarihinde dağıtılacaktır.

DAVET MEKTUBU / İZİN YAZISI
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan davet yazıları kongre sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

İPTAL KOŞULLARI
Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;
* 27 Nisan 2018 tarihine kadar bildirildiği taktirde ücretlerin tamamı,
* 27 Nisan 2018 – 3 Ağustos 2018 tarihleri arasında bildirildiği taktirde ücretlerin %50 si iade edilecektir.
* 3 Ağustos 2018 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonraki 1 ay içerisinde gerçekleştirilecektir.

Araç çubuğuna atla