Tubikon 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı

Tarih: 02 Ara 2020 -05 Ara 2020
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Değerli Meslektaşlarımız,

02-05 Aralık 2020 tarihlerinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Tubikon 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı’nı e-toplantı olarak düzenleyeceğiz. Yapacağımız bu e-toplantı katılımcı sayısı açısından çok daha pozitif bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği, tüm imkân ve kazanımlarını, ülkemizdeki Acil Servis Hekimleri, Aile Hekimleri, Dahiliye Hekimleri, Diyetisyenler, İş Yeri Hekimleri, KBB Hekimleri, Pediatristler mesleki gelişimine ve uzmanlık öğrencilerinin eğitimine harcayan, ülkemizde Aile Hekimliği biliminin gelişmesine katkı sağlamak için çalışan bir uzmanlık derneğidir. Bu amaca ulaşabilmek doğrultusunda kongreler en önemli unsurlardır. Kongrelerden elde edilen gelirler sayesinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği bahsi geçen tüm bilimsel ve akademik faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz e-toplantının bilimsel programında da ülkemizden ve dünyadan en kıymetli bilim insanları yer alacak, görüş, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm toplantılardan daha yüksek bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekler bizim için çok kıymetlidir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nevrez Koylan

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Başkanı

Dr. Mehmet Gökhan Kara

Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi Başkanı

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Araç çubuğuna atla