Türk Oftalmoloji Derneği (TOD) 43. Kış Sempozyumu

Tarih: 21 Oca 2022 -23 Oca 2022
Lokasyon: Belek Gloria Otel Kongre Merkezi - Antalya
Şehir: Antalya


Saygıdeğer Meslektaşlarım,
Türk Oftalmoloji Derneği Konya-Antalya Şubesi’nin düzenleyeceği 43. Kış Sempozyumu 21-23 Ocak 2022 tarihleri arasında, Antalya Belek Gloria Otel Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. Sempozyum konusu ‘Oküler İmplantlar’dır.

Oftalmolojide teknoloji baş döndürücü hızla gelişmekte ve uygulamalarımıza katkı sağlamaktadır. Malzeme alanındaki yeniliklerin yanı sıra artık nano boyutlarda çalışmaya ve uygulamaya izin veren gelişmeler biz oftalmologların elini güçlendirmektedir. Konusunda uzman olan davetli konuşmacılar son gelişmeleri ve deneyimlerini bizlere aktaracaktır. Bu nedenle kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Oküler implantların her yönüyle tartışılacağı sempozyumda ana konu ile ilişkili Panel, konferans, Uydu toplantısı ve Serbest bildiriler olacaktır. Bunun yanında Tıbbi Retina ve Oküler Travma birimlerine ait toplantılar da yer alacaktır.

Sempozyumun düzenlenmesinde ve bilimsel programın hazırlanmasında emeği geçen TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşmayı kabul eden tüm konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren katılımcı firmalara, özverili ve titiz çalışmalarından dolayı AS MICE firması çalışanlarına teşekkür ederim.

Katılımınız ile 43. Kış Sempozyumu’nun bilimsel ve sosyal açıdan daha da zenginleşeceğine inanarak Şube Yönetim Kurulumuz adına sizleri 21-23 Ocak 2022 tarihlerinde Antalya’ya davet ediyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Levent TÖK
TOD Konya-Antalya Şubesi Başkanı
TOD Konya-Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Adına

Araç çubuğuna atla