Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi-TÜBİKON 2020

Tarih:

20 Eki 2020 - 23 Eki 2020

Lokasyon:

Elexus Otel - K.K.T.C.

Şehir:

K.K.T.C.

Web Sitesi:

www.saglikliyasamhareketi.org.tr


Sevgili Meslektaşlarımız, Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği olarak koruyucu hekimliği önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Toplum ve tıp yararına projeler üretmeye gayret ediyoruz. Bu gerekçeyle sahada aktif olarak çalışan; Aile Hekimleri, Acil Servis Hekimleri, İşyeri Hekimleri, Pediatrist, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz ile Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi , TÜBİKON 2020’yi birlikte yapıyoruz.

Bizler bilimsel multidisipliner bu çatı altında toplanıp, Koruyucu Hekimliğe farklı açılardan bakarak fikir edinebilmek ve sahada uygulanabilir projeleri yönetebilmek için bir araya geliyoruz. TÜBİKON 2020 Koruyucu Hekimlik paydaşlarını bir araya getirerek bireysel koruyucu hekimliğinin yanı sıra; periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme gibi konularda hekimlerin bilgilerini yenileyebilmesinin yanında en pratik şekilde kullanabileceği spot bilgileri edinebilmelerini ve hizmet sunumu sırasında beceriyi kazanabilmelerini de sağlamaya çalışacağız. Elbette hekimler bu kongrede sağlık işleyişini gözlemleme ve sahada yaşadıkları tecrübeleri paylaşma fırsatını da yakalayacaklardır. Tıp camiasının koruyucu hekimliği paydaşlarının bir arada olduğu bilimsel içeriği zengin TÜBİKON 2020’ye katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Dr. Mehmet Gökhan Kara’, TÜBİKON 2020 Kongre Başkanı Prof. Dr. Nevrez Koylan’, Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği’, Yönetim Kurulu Başkanı

Araç çubuğuna atla