Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi – GAHKON ÇEVRİMİÇİ

Tarih: 25 Kas 2020 -28 Kas 2020
Lokasyon: Online - Online
Şehir: Online


Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’de 15. yılına giren aile hekimliği, dünya üzerinde ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe önem kazanmaktadır. Biz de güney illeri olarak düzenleyeceğimiz Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi ile bilimin ışığını ve samimiyetimizin sıcaklığını bir güneş gibi size yansıtmak amacıyla 30 Kasım – 3 Aralık 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel / Girne’de “GAHKON 2020” kongremiz ile bir arada olmak istedik. Ancak tüm dünyada etkili olan Covid -19 pandemisi nedeniyle kongremizi 25-28 Kasım 2020 tarihlerinde GAHKON ÇEVRİMİÇİ adıyla online olarak yapmaya karar verdik.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken; oturumlar, bildiriler ve aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda konulara da yer veriyor olacağız. Alanında önde gelen akademisyenlerin bulunduğu ve içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan GAHKON 2020 ÇEVİRİM İÇİ’nde sizleri de uzaktan erişim ile aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Tüm aile hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük deneyimlerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken; çevrim içi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak sizlerle bir arada olmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Hacı Yusuf Eryazgan – Kongre Başkanı

Dr. Kadir Can Tuncel – Kongre Genel Sekreteri

Araç çubuğuna atla