Uluslararası Katılımlı 4.Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi Ve Fuarı

Tarih:

06 Ara 2018 - 08 Ara 2018

Lokasyon:

SUSESİ LUXURY RESORT BELEK - ANTALYA/TÜRKİYE

Şehir:

ANTALYA/TÜRKİYE

Web Sitesi:

tibbitedarikkongresi.org


Türkiye’de başta kamu hastaneleri olmak üzere, üniversite hastaneleri ve özel hastanelerin genel sekreterleri, satın alma yöneticiler ve tedarik yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, daha başarılı bir kaynak yönetim modeli ortaya koymak ve ülkenin kaynaklarını etkin bir şekilde kullanabilmek için insanlar bir araya gelmektedir.

Değerli sağlık yöneticileri;

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri ve stok yönetiminin önem kazandığı günümüzde; Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresinin üçüncüsünü; 7-9 Aralık 2017 tarihleri arasında yine Antalya’da gerçekleştirmek istiyoruz.

Tedarik zinciri ve stok yönetiminde zaman, mekân ve mali kaynakların doğru ve verimli kullanılması en önemli konudur. Ülkemizde bu konuda ilerleme kaydeden kurumların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak, olması gereken sistemler, teknolojiler ve pilot uygulamaların sağlık yöneticileri ile paylaşılması, sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarla sağlık yöneticilerinin bir araya gelmesi bu kongrenin öncelikli amacını oluşturmaktadır.

Bu kapsamında geçen iki yılda gerçekleştirilen paneller, çalıştaylar, kurslar, bildiriler ve yayınlarla bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık geliştiğini gözlemlemekten son derece mutluyuz.

Bu üçüncü kongrede öncekilerde olduğu gibi; satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanı sıra; sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği iyi bir platform olacaktır.

7-9 Aralık 2017 tarihinde Antalya’da yapacağımız; Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi vesilesiyle tüm sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayıcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
S.B. Müsteşarı

Prof. Dr. Cevdet ERDÖL                                             
SBU Rektörü / Kongre Başkanı

Araç çubuğuna atla