Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Kongresi, Kasım 2018, Adana

Tarih:

03 Kas 2018 - 04 Kas 2018

Lokasyon:

Hilton Otel - Adana

Şehir:

Adana

Web Sitesi:

www.vmc2018.org


Değerli Meslektaşlarım ve Bilim İnsanları, Daha önce çalıştay olarak Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Derneği’nce düzenlediğimiz kardiyoloji toplantımızı, bu yıl Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Kongresi olarak ilkini 3-4 Kasım 2018 de Adana’da düzenlemenin mutluluğu içindeyiz.

Bu yıl Güney Kalp Derneği’nin de katılımı ile daha güçlü ve verimli bir toplantı planlamaktayız. Ulusal ve Uluslararası düzeyde katılımların planladığı bu kongremizde temel hedefimiz; bilgi paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir kongre planlamaktayız. Bilgi paylaşımı kadar bilgi üretmenin de çok önemli ve değerli olduğunun bilincinde olarak, ulusal düzeyde de bu çabaların içinde olmayı ve her anlamda desteklemeyi bir görev olarak kabul etmiş bulunmaktayız.

Bu bağlamda tüm meslektaşlarımızı ve medikal anlamda bilimsel araştırmaya gönül vermiş tüm bilim insanlarını kongremize davet etmekten onur duyarız.

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Ertan Yetkin
Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Dernek Başkanı

Kongre Tarihi ve Yeri
3–4 Kasım 2018 tarihlerinde Hilton Otel, Adana’da düzenlenecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Stand ve Sergi Alanları
İlaç endüstrisi ile ilgili cihaz firmalarının katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 3-4 Kasım 2018 tarihleri arasında 08:30 -19:00 saatleri arasında katılımcıların hizmetinde açılacaktır.

Davet Mektubu
Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Katılım Belgesi 
Katılım belgeleri , kayıt yaptıran tüm katılımcılara 3 – 4 Kasım 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.

Araç çubuğuna atla