Buz Lazer ile istenmeyen kıl ve tüylere son

4 Ocak 2023  |   Kategori: Estetik Print

İstenmeyen tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen milyonlarca kişinin ortak özelliği güvenli, etkili ve konforlu bir yöntem ile işlem yaptırmak. Tüm bu isteklere maximum seviyede cevap verebilen Soprano Titanium yeni nesil bir lazer epilasyon yöntemidir. Soprano Titanium, ödüllü Soprano Ice lazer epilasyon sistemlerinin en yeni versiyonudur. Günümüzde mevcut olan gelişmiş lazer epilasyon yöntemleri arasında kabul edilmektedir. Buz Lazer, lazer epilasyon merkezlerinin müşterileri için tercihidir.

Buz Lazer Hakkında Sık Sorulanlar

Soprano Platinum ve Titanium arasındaki fark?

Soprano Ice serisi lazer epilasyon cihazlarının son modeli Soprano Titanium’dur. Ülkemizde tüm Soprano Ice serisi cihazlar Buz Lazer adı altında lanse edilmektedir. Soprano Titanium da Soprano Ice Platinum gibi üç dalga boyuna sahiptir; Alexandrite, Diode ve Nd:YAG. Her iki cihaz da üç farklı dalga boyunun avantajı ile kıl foliküllerinin farklı anatomik yapılarını hedeflemektedir.

Tüm Soprano Ice serisi cihazlar patentli uygulama tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtırlar ve bu nedenle neredeyse ağrısız bir lazer epilasyon sunarlar. Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasının bir diğer nedeni de gelişmiş patentli soğutma sistemidir. Bu soğutma sistemi ICE Plus Teknolojisi ile Soprano Titanium cihazında daha da gelişmiştir. Soprano Titanium geniş tedavi başlığı ile Soprano ICE Platinum’a göre % 40 daha hızlı uygulama imkanı sunar. Tüm Soprano Ice serisi cihazlar FDA onayına sahip güvenli cihazlardır.

Buz Lazer kılları uyutuyor mu?

Buz Lazer epilasyon kılları veya kıl köklerini uyutmaz. Buz Lazer epilasyon işlemleri sırasında, lazer ışını kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve kıl kökünde ısı enerjisine dönüşerek kıl kökünü kalıcı hasara uğratır. Tüm lazer epilasyon uygulamaları, sadece büyüme evresindeki kıllarda etkilidir. Lazer epilasyon esnasında tüm vücut kıllarının aynı anda aynı evrede olması mümkün değildir.  Bu yüzden her seansta belli oranda kıl kökü tahrip edilir.

Seanslar ilerledikçe kalıcı olarak hasara uğrayan kıl köklerinin oranı artar ve tüm seanslarınızın sonunda %80-90 oranında istenmeyen kıllarda kalıcı azalma gözlemlenir. Buz Lazer epilasyonun etki mekanizması bu şekildedir. Kısacası Buz Lazer kılları uyutmaz, kıl köklerini kalıcı olarak tahrip eder ve istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı hedefler. Buz Lazer epilasyon merkezleri patentli teknolojilere sahip cihazları ile istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisini kalıcı olarak gerçekleştirir.

Buz Lazer Epilasyon Merkezleri Seans Fiyatları Nasıl Belirliyor?

Buz Lazer epilasyon seans fiyatları uygulama yapılacak kişinin bölge sayısı, bölgenin genişliği, kıl yoğunluğu, kıl yapısı, cilt yapısı, gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Buz Lazer epilasyon merkezleri bütün bu faktörleri göz önünde bulundurarak seans sayılarını belirlemektedir. Ankara Lazer Epilasyon veya diğer Buz Lazer klinikleri için web sitemizi ziyaret edip, yaşadığınız şehri seçerek size en yakın kliniğin iletişim bilgilerine ulaşıp, detaylı bilgi ve lazer epilasyon fiyatı alabilirsiniz.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla