Online Akademi Nedir?

Eğitim ve Yayıncılık Modülü, çok gelişmiş bir webinar sistemidir. Tüm üyelerimizin her türlü eğitim ve yayıncılık çalışmasını en kolay ve etkili şekilde yapmasını sağlar.

Nasıl çalışır?

Profilinizde bulunan Canlı Etkinlik butonu ile başvuru formunu doldurduğunuzda hesabınız aktif hale gelecektir. İstediğiniz zaman yayın yapabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?

Online Akademi’yi, tüm üyelerimiz (sağlık çalışanları, öğrenciler, akademisyenler, tıp dernekleri, öğrenci kulüpleri ve tüm özel kuruluşlar kullanabilir.

Online Eğitim ve Webinar Sistemi

Türkiye’nin ilk ve tek ücretsiz Online Eğitim ve Yayıncılık Platformu – Online Akademi ile canlı etkinlik ve eğitimleri tek bir sistemden yapabilir; yayınlarınızın kaydını sayfanızda tutabilirsiniz. Tüm etkinlikleri bir tıkla planlayabilir ve etkinlik tarihinde sorunsuz şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Planladığınız etkinliğin sayfasını sosyal medyadan duyurup katılımcıların kayıt olmasını sağlayabilirsiniz.

Sempozyum

Seminer

Canlı Yayın

TUS Kursları

Tıp Dersleri

Webinarlar

Online Akademi Nedir?

Online Akademi, sağlık çalışanlarının ve sağlıkla ilişkili alanlarda eğitim gören tüm öğrencilerin ücretsiz faydalanabildiği gelişmiş bir webinar ve eğitim sistemidir. Tüm üyelerimiz bu sistem ile yayıncılık ve eğitim çalışması yapabilirler. Kamu yararına olan etkinlikler ücretsizdir. Ücretli eğitim, seminer ve kurs gibi etkinlikler için Gold Üye olmanız gerekir. Bu etkinliklerin duyuruları 115 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesaplarımızdan da yapılır.

Online Akademi Nasıl Çalışır?

Üyelerimiz profil sayfalarında bulunan Canlı Etkinlik butonu ile başvuru formunu doldurduklarında, onaydan sonra hesapları aktif hale gelir. Devamında Canlı Etkinlik butonu ile istedikleri zaman yayın yapılabilir. Etkinlikler sistemden planlanabilir ve etkinlik takviminde görünür hale gelir. Etkinlik sayfasının duyurusu yapılabilir ve doğrudan başvuru kaydı alınabilir. Etkinliğin yayın tarihi geldiğinde otomatik olarak aktive olur. Kayıtlı kişilere hatırlatma ve etkinliğe katılma linki gönderilir. Yayınların kaydı kişinin profilinde ve etkinlik kategorisinde arşivlenir. Yayınları isterseniz aynı anda Youtube kanalınızdan da yapabilirsiniz.

Online Akademi’yi Kimler Kullanabilir?

OA Webinar Sistemini, kamu yararına olmak koşulu ile tüm sağlık çalışanları ve sağlıkla ilişkili alanlarda eğitim gören öğrenciler, Tıp Dernekleri ve Öğrenci Kulüpleri sistem yöneticisinin onayıyla sınırsız şekilde kullanabilir.

Üyeler webinar sistemini 3 farklı şekilde kullanabilir

Ücretsiz ama zaman sınırlı yayınlar: (40 dakika) Tüm üyeler kullanabilir.

Ücretsiz ama kamu yararına olan etkinlikler: Sadece onaylanan üyeler kullanabilir (Akademisyenler, Dernekler ve Öğrenci Kulüpleri) Süre sınırı yoktur.

Ücretli etkinlikler: Sertifikalı ve gelir amaçlı etkinlikler (TUS Kursları, Seminer, Sempozyum, workshop ve özel projeler)

Ücretli Kurumsal Etkinlikler: Dernekler ve Özel Kuruluşlar, gelir amaçlı her türlü etkinliği webinar sistemimiz üzerinden yapabilirler.

Ücretli TUS kursları, eğitim toplantıları ve sempozyum gibi etkinlikler için aşağıdaki ilgili form ile başvurunuz. Bu etkinliklere online ödeme sistemi eklenebilmektedir. Ayrıca isteyen üyelerimiz sistem üzerinden ücretli ders verebilir.

Ücretsiz Üyelik

Web sitemize üye olarak tüm etkinlikleri izleyebilir ve profilinizi oluşturarak ücretsiz (40 dakika zaman sınırı olan) canlı yayınlar yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizin iletişim ve paylaşım özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Ücretli Gold Üyelik

Gold Üyeler, sitemizin tüm özelliklerinden yararlanabilir ve zaman sınırı olmadan halka ve hekimlere yönelik yayın yapabilirler. Yayınların duyurusu sosyal medya hesaplarımızdan yapılabilir.

Kurumsal Etkinlikler

Kurumsal Üyelerimiz, pek çok yayın ve etkinlik seçeneğimizden sınırsız şekilde yararlanabilir, halka ve hekimlere yönelik yayın ve eğitim çalışması yapabilirler. Seminer, konferans ve ücretli online eğitimler yapabilirler.

Araç çubuğuna atla