Çalışmalarımız

Bilgi almak için tıklayın

Dijital ve konvansiyonel yayıncılıkta bütünsel çözümler

Sağlık yayıncılığında Türkiye’nin lider kuruluşlarından birisi olan Medikal Akademi, birikim ve uzmanlığını sektörle paylaşıyor. Deneyimli hekim, editör ve yazılımcılardan oluşan ekibimiz ile sizin için bütünsel çözümler üretelim; zaman ve kaynaklarınız heba olmasın!

Başarı, elde edilen sonuçlarla ölçülür

Dijital dünyadaki çalışmalarınızın her bölümünü farklı bir kurum üzerinden eklektik şekilde yürütmeyin. Sizin için strateji belirlemeden uygulamaya kadar, yazılım, grafik ve medikal içerik dahil tüm çalışmaları uyumlu şekilde hazırlayalım. Daha etkili ve maliyet etkin çözümlerle hedeflerinize zaman ve kaynak israf etmeden ulaşın. Unutmayın; sağlık yayıncılığı gerçek bir uzmanlık gerektirir…

Dijital yayıncılık hizmetlerimiz

 • Sağlığa yönelik web siteleri ve uygulamaları; tasarım, yazılım ve yönetim
 • Mobil Aplikasyonlar ve Mobil Web Sistemleri; yazılım ve uygulaması
 • Dijital anket, istatistik ve raporlama çalışmaları
 • İçerik yönetim sistemleri ve medikal içerik editörlüğü
 • Webcasting, online konferans ve toplantıların, çekim ve hedef alanda canlı yayını
 • Eğitim ve tanıtım filmlerinin çekimi, kurgulanması ve yayını
 • Sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı
 • Hedefe yönelik mailing ve tanıtım

Webinar / Online Etkinlik Merkezi

Medikal içerik hizmetleri ve konvansiyonel yayıncılık

 • Hekimler, sağlık profesyonelleri ve halka yönelik her türlü medikal ve tıp içeriğinin bilimsel literatüre dayalı olarak üretimi
 • Alanında uzmanlaşmış hekim ve editörlerimizle hedef kitleye uygun medikal içerik üretimi, dijital platformlara uygun modere edilmesi ve yayımlanması
 • Basılı dergi ve bültenlerin medikal içerik dahil tasarım ve yayını
 • Kitap yayıncılığı; editörlük, redaksiyon, tasarımı ve yayını
 • Literatür tarama; uzman hekimlerle ulusal ve uluslararası literatür tarama hizmeti
 • Medikal çeviri; konusunda uzman çevirmen, hekim ve editörlerle etkili tıp çevirisi

Kimlere projeler üretiyoruz

 • Uzmanlık Dernekleri, tıp ve sağlık kurumları
 • Hastaneler ve hekimler
 • Sağlık alanına yönelik hizmet sunan kurum ve kuruluşlar
 • İlaç firmaları

Yayınlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bu linki >>> tıklayınız.

Web sitesi ve web tabanlı sistemlerin yazılım ve tasarımı

Dijital yayıncılık standartlarına uygun, kullanıcı dostu ve maliyet etkin çözümler ile web ve mobil tabanlı her türlü uygulamayı hedef kitlenize uygun şekilde geliştirip uyguluyoruz. Sağlıktaki web uygulamaları genel portallardan farklı bir mantığa sahiptir; ancak özgün ve bilimsel içerikleriyle birlikte tasarlanıp kodlandıklarında başarı şansına sahiptir.

Dijital dünyaya uyumlu, arama motorları ile optimize edilmiş ve sağlık sektörüne özel kurgulanmış, SEO optimizasyonu yapılmış bütünsel çözümler üretiyoruz. Tasarlanan tüm sistemleri uygun görsel malzeme, grafik ve bilimsel içerikle birlikte uygun şekilde güncelliyor ve sosyal medyada her türlü çalışmayı da beraberinde yürütüyoruz.

Medikal içerik üretim ve güncelleme hizmeti

Günümüzde web siteleri artık yazılımlarından çok içerikleri ile ön plana çıkıyor ve okuyucu kazanıyor. Ülkemizde sağlık alanına yönelik binlerce site bulunmasına rağmen içeriği bilimsel ve özgün olarak üretilmiş site sayısı bir elin parmaklarından daha azdır. Literatüre dayalı bilimsel sağlık içeriği üretimi uzmanlık gerektiren özel bir alandır.

On yıllık bir deneyime sahip olan Medikal Akademi ekibi kalitesini benzersiz içerikteki yayınlarıyla kanıtlamıştır. Halka, sektöre yada hekimlere yönelik her türlü web tabanlı projenin içeriğini düzenli olarak sizin için üretebilir, web formatına uygun şekilde yayınlayabilir ve sosyal medyada tanıtabiliriz. Tüm bu çalışmalar tek bir ekip tarafından yapılacağı için bütünsel ve başarılı sonuçlar elde etmeyi garantilersiniz.

Sosyal Medya Planlaması ve yönetimi

Önemi giderek artan sosyal medya günümüzün vazgeçilmez iletişim aracının başında gelmektedir. İyi planlanıp uygulandığında dijital yayıncılık açısından önemli avantajlar sağlayan sosyal medya araçları doğru şekilde yönetilmediğinde sadece zaman ve kaynak kaybına neden olmaz, kurumların marka değerini ve algısını da olumsuz etkiler.

Sosyal medyada nasıl var olmanız gerektiği konusunda sizin için en uygun konsepti belirliyor ve en etkili şekilde hayata geçirilmesi için 7/24 saat faaliyet gösteriyoruz. Dijital mecralarda sağlık ve ilaç sektörü için en ideal çözümleri sunuyoruz. Sosyal Medyada sağlıkla ilgili içerik üretimi ve paylaşımı doğru şekilde ve zamanda yapılmadığında etkisizdir.

Araç çubuğuna atla