Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

Adres

Yeni Mah., Ata Sanayi, Sokak No: 18, 8780 Çiğli / İzmir

Web Sitesi

http://cigliegitimh.saglik.gov.tr

Branşlar

Ağrı KliniğiAile HekimliğiAnestezi ve Rean.Çocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)OrtopediPsikiyatriRomatolojiSigarayı Bıraktırma KliniğiÜrolojiMayıs 2016’da eski Karşıyaka Devlet Hastanesi ve eski Çiğli Devlet Hastanesileri fiziki şartlarının uygun olmaması nedeniyle kapatılmış, yerine tam donanımlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi hizmete sokulmuştur. İzmir’in ilk dijital hastanesi olan Eğitim hastanesi modern teknoloji ve 517 yatak kapasitesiyle kentin kuzey bölgesine hizmet vermektedir.

İzmir Kuzeybatı bölgesinin en büyük hastanesi olan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, üst düzey görüntüleme ve laboratuvar hizmetleri ile yeni nesil kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

112  Poliklinik odası, 112 Yoğun bakım yatağı, 21 Yenidoğan yoğun bakım, 405 klinik yatağı, 19 Suit Oda, 153 tek kişilik oda, 111 çift kişilik nitelikli oda ve 18 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Ayrıca anjiyo ünitesi, Endoskopi ve Bronkoskopi üniteleri, 17 cihaz kapasiteli diyaliz ünitesi, KVC (Kardiyo Vasküler Cerrahi) ve FTR (Fizik Tedavi Rehabilitasyon) merkezleri, palyatif bakım servisi, KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyasyon ve Nükleer tehlikeli maddeler) ünitesi, Uyku Laboratuvarı, Evde Sağlık Hizmetleri ve son teknoloji görüntüleme sistemleri ile kısa süre içerisinde ülkemizin sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır.

Bebek dostu sağlık kuruluşu kategorisinde olan hastanenin içinde anne oteli de bulunmaktadır. Böylece yoğun bakım ünitesinde kalan bebekler anne sütüyle beslenebilmekte, anneler de hastanede kalarak bebekleri ile daha rahat vakit geçirebilmektedir.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Randevu

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nden randevu almak için:

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi telefonla randevu alma

Telefonla randevu almak için sayfamızda sol üst köşede, Alo182 yazan butonu tıklayarak cep telefonunuzdan randevu sistemine bağlanabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sabit telefondan da direkt 182‘yi arayabilirsiniz. Telefona çıkan operatöre hastanın T.C. kimlik numarasını verin. Randevu talep ettiğiniz hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihinizi belirtin. Operatörün size önerdiği uygun tarih ve saat dilimlerinden seçiminizi yaparak randevunuzu kesinleştirebilirsiniz.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak için yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basabilirsiniz. Ya da www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş tıklayarak da randevu alabilirsiniz. Eğer Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapın. Gitmek istediğiniz hastane, poliklinik ve hekim tercihinizi yaparak randevu alabilirsiniz.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi tahlil sonuçları

Görüntüleme sonuçlarınızı öğrenmek için görüntüleme sonuçları linkine tıklayın. T.C. kimlik numaranız ve hasta numaranız ile giriş yaparak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca laboratuvar ve patoloji sonuçlarınızı öğrenmek için de Laboratuvar ve Patoloji Sonuçları Görüntüleme Merkezi linkine tıklayın. T.C. kimlik numaranız ve protokol numaranız ile giriş yapabilir ve sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine nasıl gidilir?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi açık adres: 8780/1 Sokak No:18 Yeni Mahalle Ata Sanayi – Çiğli – İzmir

Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne toplu taşıma ile ulaşım

Yeni hastaneye toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz Karşıyaka’dan kalkan Ata Sanayi minibüsleri ile hastanenin ön kapısında inebilirsiniz.

Ayrıca hastane İZBAN Ata Sanayi durağına yürüme mesafesindedir. Halkapınar ya da Hilal aktarma istasyonlarını kullanarak Ata Sanayi İstasyonuna gelebilirsiniz.

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi güzergahından geçen otobüsler:

  • 149 Kaklıç – Çiğli Aktarma
  • 227 Organize Sanayi – Bostanlı İskele
  • 817 Egekent Aktarma – Çiğli Aktarma
  • 853 Egekent Aktarma – Karşıyaka İskele

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 444 35 30 – (0232) 398 37 00 

Fax: 0232 398 37 19

YORUMLAR

avatar

Araç çubuğuna atla