İstanbul Göztepe Şehir Hastanesi

Adres

Eğitim Mah. 34722 Kadıköy - İstanbul

Web Sitesi

https://goztepeah.saglik.gov.tr

Branşlar
Göztepe Şehir Hastanesi, İstanbul’un dördüncü şehir hastanesi olarak 6 Eylül 2020 tarihinde hizmete açıldı. Göztepe yerleşkesinde 238 bin 924 metrekarelik kapalı alana inşa edilen 7 bloklu hastane, aynı zamanda pandemi hastanesi olarak da hizmet edecek.  İlk etapta 758 yatak, 175 poliklinik odası, 27 ameliyathane, 96 yoğun bakım yatağı ile hizmete başlayacak olan hastane, ikinci etabın tamamlanmasıyla toplamda 1110 yatak, 28 ameliyathane, 239 poliklinik odası ve 144 yoğum bakım yatağına ulaşacak. Ayrıca 38 doğum salonu da hizmete alınacak.

Ayrıca deprem olması durumunda operasyonel faaliyetlerin devamının sağlanması ve risklerin azaltılabilmesi için hastane deprem izolatörleri kullanılarak inşa edildi. İlk etapta 385 adet olan deprem izolatörü, ikinci etapta 503’e yükselicek.

Göztepe Şehir Hastanesi Randevu

Göztepe Şehir Hastanesi’nden randevu almak için izleyebileceğiniz birkaç yol var:

Göztepe Şehir Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer telefonla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak cep telefonunuzdan randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz.

Göztepe Şehir Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak istiyorsanız yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz.

Göztepe Şehir Hastanesine nasıl gidilir?

Göztepe Şehir Hastanesi açık adres: Eğitim Mah. 34722 Kadıköy – İstanbul

Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

Göztepe Şehir Hastanesi konum

Göztepe Şehir Hastanesinin konum ve yol tarifini görebilmek için bu linki tıklayınız: >>>

Göztepe Şehir Hastanesi Telefon ve İletişim

Göztepe Şehir Hastanesinin santral telefonu henüz kesinleşmemiştir. Ancak Randevu almak için Alo 182 numaralı telefonu arayınız 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla