Konya Şehir Hastanesi / Randevu ve İletişim

Adres

Akabe, 42020 Karatay/Konya, Türkiye

Web Sitesi

https://konyaism.saglik.gov.tr/TR,55597/iletisim.html

Branşlar

Acil ServisAlerji ve immünolojiAnestezi ve Rean.AnesteziyolojiAnjiyografiBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.EndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıFizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiOrtopediPsikiyatri5 Ağustos 2020 tarihinde yataklı servisler, yoğun bakım ünitesi, acil servis ve poliklinikleriyle hizmete açılan Konya Şehir Hastanesi’nde 10 Ağustos’tan itibaren Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) başlamıştır. İl etabı 838 yataktan olulan hastane, ikinci etapta 1250 yatağa ulaşmayı hedeflemektedir. Eğitim Araştırma Hastanesi olarak da hizmet verecek olan Konya Şehir Hastanesi’nin Meram yerleşkesi yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınında tamamen pandemi hastanesi olarak hizmete devam edecektir. Pandemi sürecinde COVID-19 dışı hastaların da tedavisinin aksamaması amaçlanmaktadır.

Konya Şehir Hastanesi Randevu

Konya Şehir Hastanesi’nden randevu almak için izleyebileceğiniz birkaç yol var:

Konya Şehir Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer telefonla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak cep telefonunuzdan randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak istiyorsanız yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesine nasıl gidilir?

Konya Şehir Hastanesi açık adres: Akabe, 42020 Karatay/Konya, Türkiye

Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi konum

Konya Şehir Hastanesinin konum ve yol tarifini görebilmek için bu linki tıklayınız: >>>

Konya Şehir Hastanesi güzergahından geçen belediye otobüsleri:

  • Konya Şehir Hastanesi’ne ulaşmak için önce, Saman Pazarı Otobüs Hareket Merkezi’ne geldikten sonra buradan 112 No’lu otobüsle hastaneye ulaşabilirsiniz.
  • Alaaddin-Adliye Tramvay Hattı’nı kullanıyorsanız Karşehir Tramvay Durağında indikten sonra Saman Pazarı Otobüs Hareket Merkezi’nden yine 112 No’lu otobüse binerek hastaneye ulaşabilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi poliklinik saatleri

  • 8:30 – 16:00

Konya Şehir Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Her gün:

13:00 – 15:00 ve 17:00 – 19:00 saatleri arasındadır.

Yoğun bakım ziyaret saatleri

  • 12:00 – 13:00
  • 17:00 – 18:00

Konya Şehir Hastanesi Telefon ve İletişim

Konya Şehir Hastanesinin santral telefonu henüz kesinleşmemiştir. Ancak aşağıdaki telefonlardan hastaneye ulaşabilirsiniz: +90 332 310 50 00
Randevu almak için Alo 182 numaralı telefonu arayınız 

YORUMLAR

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Gülhan
Gülhan
Değerlendirme Puanı :
     

İlk sefer gitmeme ramen o kadar güzel ilgilendilerki her yerde danışman temizlik desen mükemmel birde bizim ereğli deki hastaneye bakın bütün çalışanlara ve doktorlara ayrı ayrı teşekürler iyiki varsınız endokrinoloji ferda sevimli

Sedat
Sedat
Değerlendirme Puanı :
     

Berbat

Fatma
Fatma
Değerlendirme Puanı :
     

Hastane ,ilgi ,hizmet, temizlik en çok sorun olan otopark çok güzel sadece hastane randevu sistemi guncellendikten sonra randevu alması daha sıkıntılı oldu

Esra Yıldız
Esra Yıldız
Değerlendirme Puanı :
     

Berbattttt

Esra Yıldız
Esra Yıldız
Değerlendirme Puanı :
     

2 aydır çocuk endokrinolojiden randevu alamıyorum böyle hastane mi olur ya hiç bı açıklama yapan da yok hastane de doktor var diyorlar ama her gün kontrol etmeme rağmen randevu alamadım hala bu ne böyle çok kötü hastane

Garam
Garam
Değerlendirme Puanı :
     

Biseye yaramıyor 000000

Rrrr
Rrrr
Değerlendirme Puanı :
     

Ffff

SSSSSXS
SSSSSXS
Değerlendirme Puanı :
     

KÖTÜ

Üzeyir Aydın
Üzeyir Aydın
Değerlendirme Puanı :
     

Hastane sitenizden hiç memnun degilim randevu alamıyom kayıt olamıyom saçma sorular yabanci dil sorusu sitenize üye olamıyom????

Sibel
Sibel
Değerlendirme Puanı :
     

Güzel beğendim


Araç çubuğuna atla