Özel Lider Hastanesi

Adres

Oğuzhan Mah., Cumhuriyet Cd. No: 60, 15300 Bucak / Burdur

Web Sitesi

http://liderhastanesi.com

Branşlar

Acil ServisAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk SağlığıDahiliyeFizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNörolojiOrtopediRadyolojiÜrolojiÖzel Lider Hastanesi Bucak’ın merkezinde, yer alıyor. Toplam 49 yatağı, 2 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuar ve tanı üniteleriyle girişimsel tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı hastanemiz, sektöründeki teknolojik gelişmeleri adım adım takip etmenin ve birçok ilke imza atmanın haklı gururunu taşıyor.

Toplam kalite anlayisi dogrultusunda, birinci önceligimiz hastalarimizin beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktir.  Çağdas yönetim anlayisi dogrultusunda, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyilestirme çalismalarina önem ve öncelik vermektir.  Hastalarimizin, tedarikçilerimizin ve tüm çalisanlarimizin bize duyduklari güveni sürekli gelistirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik saglik hizmeti sunmaktir.
çalisanlarimizi sürekli egitimlerle destekleyerek, iyilestirme süreçlerinde etkin kalmaktir. Çalisanlarimizin gurur duyduklari çalisma ortamini saglamak ve kurumun basarilerini hep birlikte kutlamaktir. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelismeleri sürekli takip ederek hastalarimizin hizmetine sunmaktir.

Tel: 0 248 325 03 24  –  Fax: 0 248 325 03 22

E-mail:
info@liderhastanesi.com

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla