Yozgat Şehir Hastanesi

Adres

Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. No: 8, Merkez / Yozgat

Web Sitesi

https://yozgatsehir.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAnesteziyolojiAnjiyografiBiyokimyaÇocuk CerrahisiÇocuk KardiyolojiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyabetDiyalizEkokardiyografiEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıFizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGirişimsel RadyolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiHidroklimatolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBMikrobiyolojiNefrolojiNeonatolojiNörolojiNükleer TıpObezite Diyabet CerrahisiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiRomatolojiTıbbi GenetikÜrolojiYenidoğanYoğun BakımYozgat Şehir Hastanesi, ülkemizin hizmete giren ilk şehir hastanesidir. in en büyük hastanelerinden biri olmanın yanı sıra  açıldı! Yozgat Şehir Hastanesi, verdiği kaliteli sağlık hizmetinin yanı sıra akıllı bina sistemi sayesinde hastalara benzesiz bir sağlık hizmeti sunuyor. Açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarafından yapılan Yozgat Şehir Hastanesi, 475 yatak kapasitesi ile yüksek kalitede sağlık hizmeti sunacak.

Yozgat Şehir Hastanesi’nin hizmete girmesi ile birlikte, mevcut doktor ve sağlık personeline ek olarak geçici görevle atanan 17 doktor ve 50 hemşire, daha iyi bir sağlık hizmeti hedefini kolaylaştırıyor. Yozgat Şehir Hastanesi 140 bin metre kare kapalı alana sahip ve yüz elliye yakın doktor insan odaklı ve son teknoloji desteği ile kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

Yozgat Şehir Hastanesi, dijital hastane derecelendirmesinde dünyaca kabul görmüş HIMSS Emram 6 (Elektronik Sağlık Kaydı Adaptasyon Modeli) kriterlerini yerine getirerek Türkiye’de bu seviyeye gelen ilk şehir hastanesi olma özelliği de taşıyor.

Yozgat Şehir Hastanesi’ne nasıl ulaşabilirim (gidebilirim)

Yozgat Şehir Hastanesi’nin konum ve yol tarifine ulaşmanın en pratik yöntemi sitemizde bulunan mavi renkli yol tarifi butonudur.

Ayrıca, Otobüs ile ulaşmak için Bozok Üniversitesi Rektörlüğü önünde bulunan halk otobüsü durağında ”8 Sefer Numaralı” halk otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Seferler 7.15-17.45 saatleri arasındadır. Akşam 18.00’den sonra ve hafta sonları yine aynı duraktan ”2 Sefer Numaralı” otobüs ile Yozgat Şehir Hastanesi yol ayrımında inip ulaşabilirsiniz.

Tel: 444 20 66 – 0354 219 00 10 – 0354 219 00 75
Fax: 0354 502 03 01 – E-mail: yozgatsehir@saglik.gov.tr

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla