Meme ucu kremi; Lansinoh HPA Lanolin

Kategori: Arşiv Print

Image 2207Lansinoh, Lansinoh HPA Lanolin ile emzirme döneminde meydana gelen ağrılı ve çatlamış meme uçlarının tedavisine yardımcı olurken, annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmesini sağlıyor.

Emziren annelerin %85’i, emzirmeye ilk başladıkları dönemde meme ucu ağrısı yaşıyor. %26’sı meme ucu çatlağı ile birlikte çok şiddetli ağrı yaşıyor (Huml 1995). Meme ucu ağrısı erken dönemde emzirmeyi bırakmanın en büyük nedeni olarak ortaya çıkıyor.

Lansinoh HPA Lanolin meme ucu kremi ise nemli dokuda yara iyileştirme ilkesine dayanarak meme ucu ağrısını, kabuk tutmadan hızla iyileşmesine yardımcı oluyor.

Lansinoh, Lanolin göğüs ucu kremi ile emziren anneleri ve bebeklerini koruma altına alıyor. İngiliz Allerji Kurumu’ndan onay alan tek meme ucu kremi olan Lansinoh HPA Lanolin, bebeğin anneyi reddetmesine neden olabilecek koku, tat, koruyucu ve katkı maddesi içermez. Dünyanın en saf Lanolini olan krem, uygulandıktan hemen sonra meme uçlarının silinmesine gerek kalmadan rahatlıkla bebek emzirilmesine imkan veriyor.

Lansinoh Lanolin krem 40 ml tavsiye edilen perakende fiyatı 33,90 TL, 10 ml tavsiye edilen perakende fiyatı ise 23,90 TL’dir.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla