ONCOLife: Türkiye’nin ilk ve tek güncel onkoloji dergisi

Kategori: ONCOLife Print

onco-life-dergOnkoloji camiasında büyük beğeni toplayan Türkiye’nin ilk ve tek güncel onkoloji dergisi ONCOLife‘ın her sayısı içerdiği önemli başlıklarla heyecan yaratmaya devam ediyor. Medikal Akademi, ekibi tarafından hazırlanan ONCOLife, uluslararası arenada pek çok örneği bulunan ‘ikincil dergi’ formunun Türkiye’deki tek örneğidir. Aynı zamanda ülkemizdeki tek aktüel kanser dergisi olan ONCOLife, üç ayda bir yayınlanmaktadır. Literatürünü yakından takip eden dergimiz, önemli gelişme ve tartışmaları onkoloji camiasına ulaştırmaktadır. ONCOLife, kanser tedavisindeki pek çok önemli konuyu farklı disiplinlerden uzmanlarla birlikte analiz edilerek gerçek bir multidisipliner yaklaşımla her sayıda 3 bin uzmana ulaşıyor!

Etkili yayıncılık, geniş okuyucu profili

ONCOLife sağlık gündemindeki en önemli tartışmaları tarafsız ve objektif bir yaklaşımla okurlarına ulaştırıyor. Bilimsel ve sektörel tüm gelişmeleri bütünsel bir perspektifle kapsamlı dosyalar halinde yayımlıyoruz. Onkoloji profesyonellerine imza karşılığı teslim edilen dergimizin her sayısı başta medikal onkologlar olmak üzere, radyasyon onkolojisi uzmanları, hematoloji uzmanları, onkolji cerrahları, üroonkoloji uzmanları, jineko-onkoloji uzmanları ve iç hastalıkları uzmanları, onkoloji hemşireleri ile ilaç endüstrisi profesyonellerine ulaştırılmaktadır. Dergimiz en önemli farklarından onkoloji camiasını oluşturan tüm kesimlere eksiksiz ulaşıyor olmasıdır.

Dergimizin sayfaları tüm onkoloji camiası profesyonellerine ve hekimlere açıktır. Yazı ve öneri oncolife@medikalakademi.com.tr adresine gönderebilirsiniz.


oncolife-birincisayfaONCOLife’ın birinci sayısına yandaki
linkten veya resme tıklayarak
ulaşabilirsiniz: 

ONCOLife-Dergisi-Sayı-1

 

 


ONCOLife-sayi2ONCOLife’ın ikinci sayısına yandaki
linkten veya resme tıklayarak
ulaşabilirsiniz: 

ONCOLife-Dergisi-Sayı-2

 

.


ONCOLife3-kapakONCOLife’ın üçüncü sayısına aşağıdaki linkten veya yandaki resme tıklayarak
ulaşabilirsiniz: 

ONCOLife-Dergisi-Sayı-3

 

 


ONCOLife4-baski-kapak2ONCOLife’ın üçüncü sayısına aşağıdaki linkten veya yandaki resme tıklayarak
ulaşabilirsiniz: 

ONCOLife-Dergisi-Sayı-4

 

 


ONCOLife-logo2İletişim Bilgileri:
Mail:
info@medikalakademi.com.tr
TEL: 0 212 233 90 61 / 0 537 309 29 55  

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla