Geçmişten Geleceğe Hemşirelik Mesleği ve Farklı Kuşakların Deneyimleri

Tarih: 15 Mayıs 2021

Saat: 21:00

Süre: 60 dakikaMedikal Akademi Sağlık Gündemi Söyleşimizin bu hafta ki oturumunda “Geçmişten Geleceğe Hemşirelik Mesleği ve Farklı Kuşakların Deneyimleri konusunu, Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Hemşirelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Fatma Eti Aslan, Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Selda Polat, Yogun Bakım Hemşiresi Macide Kocak, Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 4. Sınıf Öğrencisi Onur Metehan Kurdoğlu ile Uz. Psikoterapist Refika Yazgaç moderatörlüğünde konuştuk. Youtube kanalımıza abone olarak sonraki etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Toplantımızda ele alınan bazı başlıklar:

  • Geçmişten günümüze hemşirelik mesleği ve süreci
  • Pandemide hemşirelik eğitiminde ne gibi sorunlar yaşanıyor?
  • Akademisyen olmak isteyen hemşirelik öğrencilerine öneriler?
  • Yeni mezun hemşirelerin gözünden pandemi deneyimleri neler?
  • Erkek hemşire olmak?
  • İzleyici Soruları ve Son Sözler

Yukarıdaki kayıt butonu ile etkinliğe kayıt yaptırarak daha kolay erişebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız üzerinden de yayınlarımız izleyebilirsiniz:
https://www.facebook.com/medikal.akademi
https://twitter.com/MedikalAkademi

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Şengül Yılmaz
Şengül Yılmaz
3 yıl önce

Pandemi döneminde en çok yorulan grup hemşireler hekimlerimiz ayda 15 gün çalışıp 24 milyar alırken tam ay çalışan bir hemşire 400 -500 aldı 38. Yılını çalıştığım mesleğimde bayan olduğumuz için haklarımızı alamıyoruz erkek hemşirelerimiz oldu artık tamam dedik ama yine yok bu dönem 3600 ü alamazsak hiç alamayız biz nerede… Devamını oku »

Araç çubuğuna atla