AbbVie, 8. Kez ‘Türkiye’nin En İyi İşvereni’ seçildi

12 Nisan 2022   |    13 Nisan 2022    |   Kategori: Sektör Print

Great Place To Work tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasının sonuçları açıklandı. Allergan’ın AbbVie’ye katılması ile daha da büyüyen AbbVie Türkiye, 250-500 çalışan kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu. GPTW Enstitüsü tarafından 8 yıldır üst üste Türkiye’de ve ilaç sektöründe “En İyi İşveren” listesine girmekten gurur duyduklarını dile getiren AbbVie Türkiye Genel Müdürü Mete Hüsemoğlu, bu sürdürülebilir başarının temelinde insan odaklı yönetim anlayışlarının yattığına dikkat çekti. 

AbbVie Türkiye olarak çalışan memnuniyetini önceliklendirerek, samimi bir çalışma ortamı yaratmaya ve çalışanların gelişimine her anlamda destek olmaya büyük önem verdiklerini belirten Mete Hüsemoğlu, AbbVie kültüründe her zaman güvene, açık iletişime ve şeffaflığa dayalı bir yaklaşımı benimsediklerini belirtti.

Mete Hüsemoğlu, “Kapsayıcı bir kültüre ve çok sesli organizasyonumuzdaki tüm çalışanlarımıza eşit davranmaya önem veriyoruz. AbbVie Türkiye’nin harika bir işyeri olmasına katkı sağlayan çalışanlarımız ile birlikte bu ödülü kucaklamak, mutluluk ve gurur verici. Layık görüldüğümüz bu ödül, şirketimizi “En İyi İşveren” olarak çok daha ileriye taşımak konusunda bizlere ilham veriyor. Allergan’ın AbbVie ailesine katılmasından sonra büyüyen ekibimizle, eşsiz kültürümüzü ilerletmek için çalışmalarımızı büyük bir heyecanla sürdürüyoruz” dedi.

“Türkiye’nin En İyi İşverenleri’’ araştırmasında 2015 yılından beri her yıl art arda çeşitli kategorilerde ödüllere layık görülen AbbVie Türkiye, Great Place To Work Enstitüsü’nden bugüne kadar toplam 21 ödül aldı.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla