Adolesan Sağlığı Kitabını nasıl alabilirim?

adolesan-kapak-genis2Medikal Akademi tarafından yayımlanan ve ergen sağlığı alanında ülkemizdeki en önemli temel eser niteliğinde olan Adolesan Sağlığı Kitabını kısa bir süre için özel indirimle 100 TL’ye (kargo ile gönderim ve vergiler dahil fiyat) satın alabilirsiniz. Editörlüğünü Doç. Dr. Çiğdem Apaydın Kaya’nın yaptığı bu eserin yazımına kendi alanlarında uzman 40 akademisyen katkı sundu. Özellikle birinci basamak hekimleri ve aile hekimleri için hazırlanan kitap adolesan sağlığını bir bütün olarak ele alarak tüm boyutları ile inceliyor.

button-icon-sembolAdolesan Sağlığı Kitabımızla ilgili daha kapsamlı bilgi almak ve kitabın giriş bölümünü incelemek için yandaki ikonu tıklayınız:> 

 

Kitabımızı 2 şekilde satın alabilirsiniz:

1 – Hesabımıza havale yaparak almak isterseniz

Garanti Bankası IBAN: TR48 0006 2000 0780 0006 6865 50 nolu hesabımıza kitabın bedeli olan 100 TL yatırdıktan sonra (Kısa bir süreli indirimli fiyattır. KDV ve kargo dahil) Ardından aşağıdaki formu doldurarak havale şeçeneğini işaretleyerek gönder tuşuna basmanız yeterlidir. Kitap gönderimi aynı gün MNG kargo ile yapılacaktır.

2 -Teslimatta ödeme şeklinde almak isterseniz

  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

 

Kitap ile ilgili daha kapsamlı bilgilere yandaki linkten ulaşabilirsiniz: >>> 

 

Araç çubuğuna atla