Doktor seçmenin ve randevu almanın yeni yolu: doktortakvimi.com

Kategori: Arşiv Print

doktortakvimi-logo2Türkiye’de uzun yıllardan beri hastalarla hekimleri buluşturan Eniyihekim.com, sitesi yakın zaman içinde yeni bir adı ile hizmet verecek. Yoluna doktortakvimi.com ismiyle devam edecek olan site faliyet alınını da genişletecek. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede internet üzerinden hekim ve hastanelere ulaşmanın en etkili ve güvenilir yollarından biri olmayı başaran eniyihekim.com, bu başarılı serüvenine yeni ismi; doktortakvimi.com ile devam ediyor. 2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık platformu DocPlanner.com ile birleşen marka, geleneksel doktor randevusu alma yöntemlerini değiştiriyor. Aynı zamanda kişilerin hekim seçme özgürlüklerini kullandıkları bir platform hizmeti sunuyor.

Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren ve tüm uzmanlık alanlarından 142.000 hekimin kayıtlı olduğu site, 2016 yılı itibariyle doktortakvimi.com adıyla yolculuğuna devam ediyor. Dünya çapında tanınan DocPlanner.com grubu içerisinde faaliyet gösteren markanın CEO’su Altay Tınar, Türkiye’deki isim değişikliğinin nedeninin hem hekimlere hem de hastalara sunulan hizmetlerin kapsamını daha iyi anlatmak olduğunu belirtiyor.

doktortakvimi-logo

Doktortakvimi.com, hekimlere tüm randevularını online yönetebilme avantajını sunarken, hastalara ise hangi şehirde olursa olsun ihtiyaçları kapsamında en uygun hekime 7/24 en hızlı şekilde ulaşarak hızlıca ve güvenilir randevu alma imkanı sağlıyor. Sektörünün lideri konumunda olan, doktortakvimi.com, yeni adıyla birlikte sağlık alanında toplumda farkındalık çalışmalarına da hız kesmeden devam edecek.

2014 yılında Avrupa’nın en büyük sağlık randevu platformu DocPlanner ile birleşen, önemli bir değişim ve büyüme sürecine giren marka, yeni ürünü olan bulut tabanlı online takvim yazılımını da hekim ve kurumların hizmetine sunmasıyla dikkat çekiyor. Marka 2015 yılında üye hekim sayısını %200 arttırmasıyla da önemli bir başarı kaydetti.

Sağlık Bakanlığı’nın kamu hastaneleri için sunduğu MHRS sisteminin bir benzerini özel sağlık alanında uygulayan doktortakvimi.com sayesinde artık birçok hekim ve özel sağlık kuruluşu online takvim yazılımını kullanarak hasta randevularını planlıyor. Daha önce eniyihekim.com adıyla hizmet veren site, 2015’te 22 milyon kullanıcı tarafından ziyaret edildi. Bu rakam da TUİK’in 2015 yılı verilerine göre Türkiye’deki 44 milyon internet kullanıcısının yarısına denk gelmektedir.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

27 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
mehmet
mehmet
6 yıl önce

Soru sorma hizmetleri iyi olmuş çok beğendim. En azından doktora randevu almadan önce bakıyorum benim hastalığımla hizmet veriyor mu diye. aynı anda birkaç doktora soru sormak da iyi oluyor.

Fatima
Fatima
7 yıl önce

Yedi yıLdir epilepsi(dravet send )olan 10 yaşındaki canım oğlumun Son 3 yıldır hastalığına hayat bulan.ve bizzat şahit olduğum bir çok epilepsi ve Down sendrom cocukleri hayata dönüştüren .Insanligin dan turunda doktorlugunun had safhasında gece gündüz demeden kâh bire bir kâh tel.ulaştığınızda Her konuda ilgisini esirgemeyan sevgili ve cok cok değerli… Devamını oku »

güneş
güneş
7 yıl önce

başarılı bir site buradan doktor araştması yapıyorum. tüm doktorları aynı yerde görmek bizim için çok yararlı.

Güney
Güney
7 yıl önce

Bence Türkiye için böyle bir sitenn olması önemli kulaktan duyma bilgilerle doktor seçmek yerine girip en azından yorumlarına falan bakıyorsn. soru sorma hizmetlerinin parasız olması benim için faydalı. bir soruma birkaç doktor yanıt verebiliyor. doktortakvimi ni tebrik etmek lazm.

Mehtap
Mehtap
7 yıl önce

Oldukça başarılı bir site. En önemlisi doktorlara soru sorabilmem. Soruyu birkaç doktora sorabiliyorm. genellikle hızlıca yanıt alıyorum.

Yağmur
Yağmur
7 yıl önce

Kendim de bu alanda yani internet sektöründe çalışan birisi olarak bu siteyi kullanıyorum. Kullanıcı yorumlarını okuyup, doktor profillerini araştırıyorum randevuya gitmeden önce. Benim için oldukça faydalı oluyor. Eskiden doktora gittiğinizde sürprizlerle karşılaşabiliyordunuz şimdi en azından yorumları okuyoruz, değerlendirmelere bakıyoruz aklımızda bir fikir oluşuyor. bence mantıklı ve başarılı bir site doktortakvimi

Mehtap
Mehtap
7 yıl önce

SEO açısından oldukça başarılı, bünyesinde birçok hastane ve özel muayenehanesi olan doktoru barındırıyorlar. Randevu sistemlerini denedim faydalı olduğunu düşünüyorum. SEO’larını kimin yaptığını merak ediyorum, start up lar ve internet şirketleri konusunda ün yapmış bir ülke olan Polonya menşeili bir firma. Google’da önde olmalarının sebeplerinden en önemlisi kullanıcı içeriklerinin (yorumlar, sorular)… Devamını oku »

Miray
Miray
7 yıl önce

siteyi tesadüfen gördüm. başarılı bir site bence. kendi doktoruna yorum girebilmek çok güzel. beğensen de beğenmesende eleştirilerini yazabiliyorsun.

Aynur
Aynur
6 yıl önce
Cevaben  Miray

Kendi doktoruna yorum yapabilmek güzel fakat olumsuz olanları yayinlamiyorlar.

Sevgi
Sevgi
7 yıl önce

siteyi ben de kullandım. en sevdiğim nokta doktortakviminde doktorlara soru sorabilmek çoğu da yanıtlıyor sağolsunlar. randevu falan alırsam doktora kesinlikle buradan alacağım.

caner
caner
7 yıl önce

sürekli olark bu siteyi kullanıyorm valla oldukça faydalı. randevu almak için internete girip doktorun adını buluyorm. işin güzel yanı doktorlara yorumda yapılabiliyor.

Aynur
Aynur
6 yıl önce
Cevaben  caner

Olumsuz yorumları yayınlamıyorlar. Ne kadar güvenebileceğiz.

Araç çubuğuna atla