Ebeler işyeri hemşireliği sertifikası için imza kampanyası başlattı

Kategori: Arşiv Print
Bu haber hekimlere ve sağlık profesyonellerine yönelik hazırlanmıştır ve haberi okuyabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir.


Hemen Üye Ol

ebelere iş yeri hemşireliği“Hemşire, att, sağlık memuru gibi diğer meslektaşlarımız işyeri hemşireliği sertifikası alarak, işyeri hemşireliği yapabilirken, aynı işi yapan biz ebelere bu hakkın tanınmaması ayrımcılıktır” diyen ebeler www.change.org sitesinde imza kampanyası başlattı. Birkaç saat içerisinde 500’ün üzerinde imza toplayan kampanya ya destek vermek için bu link üzerinden katkıda bulunabilirsiniz. #İsyerihemsireligi tağı ile haberimizi twitterda paylaşarak twitter kampanyasına destek olabilirsiniz.

hemşire maaşları  2015

imza kampanyası

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

8 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
buket ışık
9 yıl önce

imzalıyorum

kübra üredi
9 yıl önce

imzaladım

mehtap solmaz
9 yıl önce

imzalıyorum çünkü sağlık bir ekip işidir ve ebeler de bu sistemin bel kemiğidir..ebe her yerde bütün birimlerde çalıştırılır ama iş bir hakka gelince ünvanımız önümüze duvar gibi dikilir bunun çok büyük haksızlık olduğunu düşünüyorum.

Muhammet özeker
9 yıl önce

İmzalıyorum. 32 yıllık iş yeri hekimi olarak bu işi çok iyi yapan ebelerle yıllarca çalıştım. Özellikle kadın çalışan ağırlıklı iş yerlerinde çok yararlı oluyorlar.. Onları dışarıda tutmak büyük haksızlık..

Ebe Burcu Bilgen
9 yıl önce

Bizim de hakkımız…

seda öktem
9 yıl önce

imzalıyorum

pınar taşkın
9 yıl önce

bu görevi yapmamamız için bir sebep yok ki elbette bizimde hakkımız

ceylan
ceylan
9 yıl önce

imzalıyorummmm

Araç çubuğuna atla