Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi

Adres

Cevizli Mah., Şemsi Denizer Cad. E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, 34890 Kartal / İstanbul

Web Sitesi

https://lutfikirdareah.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAlerji ve immünolojiAnestezi ve Rean.Çocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk NefrolojiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)OrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRomatolojiSigarayı Bıraktırma KliniğiSpor HekimliğiTıbbi GenetikTıbbi OnkolojiÜroloji1987 yılında 150 yataklı Devlet hastanesi olarak hizmete açılan Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi, 1988 yılında asistan eğitiminin başlamasıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. 2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almış, 2012 yılı itibari ile 10 ayrı binada hizmet verilmeye başlanmıştır. 706 yatak kapasitesi ile 23 klinikte tıpta uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmesinin yanı sıra hastalara üçüncü basamak sağlık hizmeti de sunulmaktadır.

Türkiye’nin en büyük ve donanımlı Yara ve Yanık Tedavi Merkezine sahip olan Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi yanık ve yara tedavisi konusunda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi‘nde ise yara tedavisi konusunda eksiksiz hizmet sunulmaktadır. Organ Nakli Merkezi’nde böbrek nakilleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Acil Tıp Merkezi, bölgedeki en donanımlı merkez olması nedeniyle oldukça fazla sayıda hastanın acil tanı-tedavi hizmetini karşılamaktadır.

Yukarıda sayılan nitelikli hizmetlerin sunulmasının yanı sıra Bebek dostu hastane imkanları nedeniyle de Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi, tercih edilen sağlık kuruluşu haline gelmiştir. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi’nde hasta ve çalışan memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Tel: 0 216 458 30 00  –  Fax: 0 216 352 00 83
E-mail: @sbkeah.gov.tr

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
talip tuti
talip tuti
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Harika bir hastane olmuş Allah razı olsun ben bu hastane nin hastasıyım tüm dr. ve personelden memnunum


Araç çubuğuna atla