Özel Pendik Şifa Hastanesi

Adres

Bahçelievler Mah., Gonca Sk., No: 8, 34893 Pendik / İstanbul

Web Sitesi

http://pendiksifa.com

Branşlar

Acil ServisAğrı KliniğiBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEkokardiyografiEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiOrtopediPatolojiRadyolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımHastanemiz, Pendik Şifa Sağlık Grubu Çatısı altında 1995 Yılında Pendik’de ilk Özel Hastane olarak kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren “Hizmet’de Kalite, Sağlıkta Güven” ilkesini rehber edinerek halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.

Sağlık Grubumuz Hastane binaları, Ağız – Diş Sağlığı Merkezi ve Yönetim Binalarından oluşan 4 Blok halinde bir sağlık kompleksi olarak hizmetlerini yürütmektedir. Bünyemizde tüm temel branşların bulunduğu Poliklinikler, Tıbbı Laboratuvarlar,Görüntüleme Merkezleri, Ameliyathaneler, Doğumhaneler, Yataklı Hasta Servisleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Fizik Tedavi Merkezleri, Endoskopi Üniteleri, Medikal Estetik Merkezi, Diş Teşhis ve Tedavi Üniteleri, Acil Servis Birimleri mevcut olup, 7/24 hizmet vermekteyiz.

Modern Tıbbı Teknolojiyi, eğitimli ve donanımlı Tıbbı Kadrosuyla birleştirerek modern tıbbın tüm imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunma konusunda grubumuz azimle çalışmalarına devam etmektedir.

Tıbbın tüm temel branşlarında hizmet veren hastanemiz, tıbbi, hizmet ve yönetim kadrolarında sürekliliği ve istikrarı önemseyerek hasta memnuniyeti konusunda azemi hassasiyetini titizlikle korumaktadır. Böylece güçlü bir kurumsal hafıza ve bu hafızanın verdiği güç ve ruhla, hastalarımıza şifa olmaya devam ediyoruz.

Whatsapp: 0 532 295 09 91  –  Fax: 0 216 491 52 06
E-mail: info@pendiksifa.com.tr

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla