Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi

Adres

Feneryolu Mah., Bayrak Çk. Sk., No: 3, 34724 Kadıköy / İstanbul

Web Sitesi

http://florence.com.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAlerji ve immünolojiAnesteziyolojiBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaBöbrek Nakli MerkeziCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk KardiyolojiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyabetEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGeriatriGirişimsel RadyolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiObezite Diyabet CerrahisiOrtopediPsikiyatriRadyolojiRomatolojiTüp BebekÜrolojiYoğun BakımKadıköy Florence Nightingale Hastanesi, Kızıltoprak’taki modern binasında Mayıs 2007’de hizmete girmiştir. Uzman kadrosu, modern teknolojiyle donatılmış ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleriyle, 7×24 hizmet sunan Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi, referans hastane olma özelliği taşımaktadır.

Hastanenin Kalp Cerrahisi de dahil olmak üzere tüm cerrahi müdahalelerin yapılabildiği 3 ameliyathanesi bulunmaktadır. Kardiyoloji Bölümü’nde tüm tanı ve tedavi yöntemleri; anjiyo, balon, stent gibi girişimsel kardiyoloji işlemleri; Kalp Cerrahisi Bölümü’nde ise erişkin ve çocuk kalp ameliyatları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Dahili, Cerrahi, Koroner, KVC ve Yenidoğan Yoğun Bakımı ile Gözlem Üniteleri hastaların hizmetindedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi ve Kadın Doğum bölümleri, gözlem odaları ve yoğun bakım servis yatakları ile 24 saat hizmet sunmaktadır.

Çağrı Merkezi: 0 216 444 04 36

guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Burcu
Burcu
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Alanında uzman doktorlar var, özellikle bu şubeden gayet memnunum. Denk geldiğim her doktor gayet başarılıydı.

Filiz önay
Filiz önay
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

İğrenç bir hastane … Devlet hastanesinde bile eminim daha iyi bakılıp bilgilendirilirsiniz … Bir dr hemşire bulamıyoruzki hastamızın durumu hakkında bilgi alalım .. Hele haftasonuna denk düşen bir hastalığınız olduysa sizi tüm haftasonu hapsediyorlar buraya hiç bir bilgi alamaksızın ne olacağınızı bilemeden sinir stres içinde kaderimizle başbaşa bekliyorsunuz . Allah… Devamını oku »


Araç çubuğuna atla