Özel Medilife Bağcılar Hastanesi

Adres

Fevziçakmak Mah., Osmangazi Cd. No: 177, 34225 Bağcılar / İstanbul

Web Sitesi

http://medilife.com.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAile HekimliğiAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBiyokimyaCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk KardiyolojiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)OrtopediPatolojiPsikiyatriRadyolojiSaç EkimiÜrolojiYoğun Bakım2014 yılı aralık ayında Medilife Bağcılar Hastanemiz hizmete girmiştir. 41 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı ve 39 hasta yatağı olmak üzere toplamda 113 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.  Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan ameliyathanelerimiz, görüntüleme ünitelerimiz, laboratuarlarımız ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz. MEDILIFE bünyesindeki kurumlarımız ISO 9001-2008 TÜV kalite sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile sunduğu hizmetin kalitesinin sürekliliğini standartlara bağlamış ve bu konudaki ciddiyetini belgelemiştir.

Fax: 0 212 866 80 83  –  E-posta: info@medilife.com.tr

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Zekeriya
Zekeriya
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Şuan saat 20:45 tarih 08/09/2020 ve hastanenizdeyiz fakat ne girişte nede gözle görülen bir yerde ne dezenfektan nede bir maske var. Girişte sağda kasadaki bayanlara söylüyorum neden dezenfektan yok hele hele hastane gibi bir yerde nasıl olmaz diyorum bana verdiği cevap bizim uygulamamiz değil buna biz karar vermiyoruz fakat asansör… Devamını oku »

Merve Çebi
Merve Çebi
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Bütün hizmetlerinden memnun kaldığım bir hastane kadın Doğum Binnur hanım ve asistanı Büşra hanım hasta kabul yetkilisi Hilal hanım Doğum hanede bebek hemşiresi Nermin hanım Kat sekreteri Sümeyye hanım temizlik olarakta bütün çalışanlara teşekkür ederim


Araç çubuğuna atla