Özel İzmir Denta Köşk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Adres

Kazım Dirik Mah., Fevzi Çakmak Cad. No:68 Bornova / İzmir

Web Sitesi

http://dentakosk.com

Branşlar

Ağız ve DişEstetik Plastik ve Rekons.Özel Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği ve özel Çiğli Kent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinden sonra ilk merkezimiz, Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denta Köşk LTD. ŞTİ tarafından 2008 yılında Dt. Nezih Ağırbaş ve Ortodontist Dr. Mustafa Kayalıoğlu tarafından Bornova?da kuruldu. İzmir’in ilk ve tek ağız ve diş sağlığı merkezi olarak 7 gün 24 saat hizmet vermeye başladı.
2014 yılında ise Göztepe’de Özel İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2 kuruldu. Bu merkezimizde de 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.
Hastane ortamından uzak, teknolojinin tarihle buluştuğu bir ortamda hastalarımızı tedavi ediyoruz. Amacımız; sağlığa ve tarihe duyduğumuz saygıyla hastalarımıza güvenilir ve doğru tedavi hizmetlerini sunmaktır.

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
taner
taner
10 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Tek kelimeyle mükemmel bir diş merkezi

taner
taner
10 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Diş konusunda profosyenel bil klinik çok tecrübeli hekimlerle çalişiyorlar vede çok hijyenik ortami denta köşkte dişlerimi yaptirdigim için çok şansliyim özellikle diş hekimi GÜNCE Hanıma ilgi alaksindan vede tecrübesinden dolayi çok teşekkür ederim Bucadan Bornovaya gitmemin sebebide Denta köşk ayricaliğindan ötürüdür


Araç çubuğuna atla