Özel Yedigün Tıp Merkezi

Adres

Kazımdirik Mah., Mustafa Kemal Cd. 130 / A-B-C-D, 35100 Bornova / İzmir

Web Sitesi

http://yediguntipmerkezi.com

Branşlar

Acil ServisBeslenme ve DiyetÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeFizik Tedavi ve Reh.Göz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNörolojiOrtopediRadyolojiÜroloji2007 Yılında Bornova Özkanlarda ana branşlar ile hizmete başladık. Kısa zamanda halkımızdan aldığımız destek ile daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu 12 branşa çıkarttık ve tetkik imkanlarını genişlettik. Fizik tedavi ve rehabilitasyon laboratuarını açtık. Her geçen gün imkanlar dahilinde daha da iyiye giderek halkımızın 7/24 sağlıklı olmasını amaç edinerek çalışmaktayız. Yedigün Tıp Merkezleri; doğru, eksiksiz, kaliteli, hastalarına asla zarar vermeyen, merkezine hastasının mutluluğunu koyarak, insana ve insanlığa sunmak için vardır.

ÇAMDİBİ – Adres – Gaziosmanpaşa Mah. 5454 Sk. No: 23 / 3 Bornova / İzmir – 
Tel: 0 232 461 80 80 – Faks:  0 232 461 33 33 – E-Posta: info@yediguntip.com

BORNOVA – Adres – Mustafa Kemal Cad. No: 130 / A-B-C-D 35100 Bornova / İzmir – Tel: 0 232 342 19 00 – Faks: 0 232 342 40 55 – E-Posta: info@yediguntip.com

guest

5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Recai Özen
Recai Özen
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Bir hastanede aradığım, doğru yönlendirme ve kısa zamanda doktora ulaşma. Ortopedik bir rahatsızlık için gittim.danışmadan doktora ve fizik tedavi bölümündeki uzman çalışanlar çok ilgili ve yardımcı oldular.bana kendimi özel hissettirdiler.bütün gelenlere davranışları öyle. Çok teşekkür ederim. Bir yıldız kırmam, aşağı inişteki yürüme rampası, çözüm bulalım lütfen.

Aslı
Aslı
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Arayıp da ulaşana aşkolsun

Birgül
Birgül
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Hemşireler çok ilgili özellikle 31.03 tarihinde gece hemşireleri 🙂 10/10 luk bir hastane teşekkürler

A. Dilek Karahan
A. Dilek Karahan
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Pandemi sürecinde 2 kez gitmek zorunda kaldığımız hastanenizde aldığımız hizmet çok iyiydi. Birinde pazar günü acilen dikiş atılması gerekiyordu Hekim ve hemşirenin ilgisi ve verilen hizmet için çok teşekkür ederiz. İkinci gidişimizde fizik tedavi uzmanı ve fizyoterapistin hizmetinden ve aldığımız tedaviden çok memnun kaldık. Medikal parkta 950 tl denilen hizmeti… Devamını oku »

Sinem demirden
Sinem demirden
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Merhaba Burada doğum felan yapiliyormu hastanemi atıp merkezimi


Araç çubuğuna atla