Hospitadent 10. şubesini Hollanda’da açtı

Kategori: Sektör Print

hospidentİstanbul’da yedi, Kayseri ve Frankfurt’ta da birer şubesi olan Hospitadent Diş Hastanesi, yurt dışı yatırım projelerine Almanya’dan sonra Hollanda’yı da ekleyerek şube sayısını 10’a çıkardı. Çin’den gelen yoğun hasta talebi üzerine Çin’de de irtibat ofisi açan Hospitadent, yakın zamanda da Fransa ve İsviçre’de hastane açmayı planlıyor.

Sağlık turizmine büyük önem verdiklerini ve hastalarının %40’ının yabancılardan oluştuğunu belirten Hospitadent Diş Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Diş Hekimi Recep Eşkar şunları söyledi: “18000 metrekare kapalı alanda, 200 diş hekimi ve uzman diş hekimi olmak üzere toplamda 500 personelle 10 yıldır hasta memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Hospitadent ailesi olarak 2.000.000’dan fazla hastanın diş tedavisini yapıp onları sağlıklarına kavuşturduk. Diş hekimlerimiz ve tüm sağlık personelimiz ile birlikte hastalarımızı gerek diş tedavilerinde gerekse de sergilediğimiz yaklaşımlarda ailemizden biri yerine koyuyor, bu bilinç ve sorumlulukla diş tedavilerini yapıyoruz. Sadece tedavi öncesi ve tedavi sırasında değil, sağlığına kavuşturduğumuz her hastamızı tedavi sonrasında da ‘Hasta Memnuniyet Merkezimiz’ ile arayarak tedavi sonrasındaki süreci de takip ediyoruz. Böylelikle hastalarımız ile aramızdaki güven ilişkisini de pekiştirmiş oluyoruz.”

Türk sağlık hizmetlerinin kalitesi ile Türk hekimlerinin ilgi, alaka ve tecrübelerini Hospitadent ile Hollanda’ya getirdiklerini belirten Eşkar, “10. şubemizi Türk vatandaşlarımızın yoğun olduğu Hollanda Utrecht’te açmak istedik. Gelen ilgiden de oldukça memnunuz.” diyerek sözlerini noktaladı.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla