İDİS, koronavirüs ile mücadele için ‘Temassız Hizmet’ uygulamasını başlattı

Yazan Hatice Pala Kaya
5 Nisan 2020   |    7 Nisan 2020    |   Kategori: Sektör Print

Uzaktan erişim imkanı olan işitme cihazlarının ayarlamalarının temassız ve uzaktan erişimle yapılabileceğini söyleyen İDİS İşitme Cihazları İş Birim Direktörü Barış Nargileci, bu yöntemin covid-19 salgınıyla mücadele için faydalı olacağını vurgulandı. Kurumsal olarak covid-19 salgınına karşı bir dizi önlem aldığı belirtilen Barış Nargileci, açıklamasında, temassız ayarlamanın da bu kapsamdaki önlemlerden biri olduğu belirtildi. 

Barış Nargileci konuya yönelik yaptığı değerlendirmede, “Ürünlerimizdeki uzaktan erişim özelliği ile işitme cihazlarına her yerden erişim sağlayabilmekteyiz. Bu şekilde herhangi bir temas olmaksızın, hatta kullanıcılarımızın evlerinden çıkmalarına gerek kalmaksızın, uzaktan bağlantı özelliği ile gerekli cihaz ayarlamalarını yapılabilmekteyiz” dedi.

Nargileci, ayrıca işitme merkezlerinde hijyen, dezenfektasyon ve sosyal mesafe uygulamalarını hassasiyetle uyguladıklarını, hizmet saatlerini de hafta içi 11:00-16:00 ve Cumartesi günleri 11:00-15:00 olarak düzenlediklerini kaydetti.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla