Tıbbi Tedarik Kongresi, sektörün tüm paydaşlarını buluşturacak

4 Şubat 2019   |    25 Mart 2023    |   Kategori: Kongreler Print

Tıbbi Tedarik Kongresi, Sağlık sektöründe varlık yönetiminde Türkiye modeli ortaya koymak, kaynakları verimli kullanarak kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti sunmak, Türk medikal endüstrisinin ihracat kapasitesini geliştirmek ve ekonomiye katma değer sağlamak amacı ile Tıbbi tedarik zincirinin tüm paydaşlarını biraraya getirecek. Türkiye’nin en büyük medikal etkinliğine dönüşen Tıbbi Tedarik Kongresi, tıbbi tedarik yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla 12-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Susesi Convention Center, Belek, Antalya’da yapılacak.

Sağlık Bakanlığı, SGK, üniversiteler, özel sağlık kuruluşları ile tıbbi tedarik sektörünün önemli sivil toplum kuruluşlarının işbirliği ve katılımlarıyla gerçekleşecek Kongre, dopdolu bir programla sektörü buluşturacak.

Tıbbi Tedarik Kongresi, dopdolu bir programla; birbirinde önemli oturumları, eğitimleri ve çalıştayları ile gündeme ışık tutacak. ‘Değer Bazlı Dinamik Fiyatlama Modeli Çalıştayı’ ile ‘Tıbbi Tedarikte Yerelleşme, Millileşme ve Globalleşme Çalıştayı’ sektörün nabzını tutacak. ‘Şehir Hastanelerinde İşletme Yönetimi’, ‘ÜTS Uygulamaları’ ve ‘Sağlık Market Uygulaması’ konu başlıkları ile tıbbi tedarik ekseninde önemli eğitimleri verilecek.

Dopdolu bir programla sektörü biraraya gelecek kongrede, Tıbbi Tedarikte Millileşme, Sağlık Market, Tedarik Zincirinde Halkaların Güçlendirilmesi, Şehir Hastanelerinde Tedarik ve İşbirlikleri ile Sağlıkta İhracat Kapasitesini Geliştirmek konuları gündeme alınacak.
Program için:

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla