SUT’dan ➡️ TİG’e – 3: TİG’de Hasta ve Hastane Yönetimi

Tarih: 27 Mart 2021

Saat: 20:30

Süre: 60 dakikaMedikal Akademi Sağlık Politikaları Söyleşimizin 3’üncü oturumunda “TİG’de Hasta ve Hastane Yönetimi” konusunu, Uluslararası Kalite ve Akreditasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Güler, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı İbrahim Doluküp ve Teşhis İlişkili Gruplar Uzmanı Dt. Tuncay Koyuncu ile Dr. Feza Şen moderatörlüğünde konuştuk. Youtube kanalımıza abone olarak sonraki etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. 

Toplantımızda ele alınan bazı başlıklar:

  • TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) İstatistikleri
  • Hastaneler için Performans Ölçümü ve Kıyaslamalar
  • Hastaların İzlenmesi ve Yönetimi
  • TİG Veri Toplama Araçları ve Dil Birliği
  • Son Sözler ve İzleyici Soruları

Yukarıdaki kayıt butonu ile etkinliğe kayıt yaptırarak daha kolay erişebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız üzerinden de yayınlarımız izleyebilirsiniz:
https://www.facebook.com/medikal.akademi
https://twitter.com/MedikalAkademi

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
BİRSEN CANOL TUNÇER
3 yıl önce

Herkese iyi akşamlar

Klinik Kodlamacı
Klinik Kodlamacı
3 yıl önce

1 ve 2. oturumlarda binlerce çalışanı olan bir sistemin varlığından söz edilirken canlı yayını sadece 50~60 civarında kayıtlı kullanıcının izliyor olması, taşrada 2016 yılından beri görev yapan bir kodlamacı olarak dikkatimi çekti ve düşündürücü buldum. Bilhassa Kilinik Kodlamacıları doğrudan ilgilendiren konuların konuşulduğu ve nadir olarak düzenlen önemli bir yayının duyurulması… Devamını oku »

Araç çubuğuna atla