Align Technology Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne Gökhan Aydınoğlu getirildi

8 Kasım 2022  |   Kategori: Sektör Print

Dijital ortodonti ve restoratif diş hekimliği için Invisalign şeffaf plak sistemini, iTero ağız içi tarayıcıları ve exocad CAD/CAM yazılımını tasarlayan, üreten ve satan lider bir küresel tıbbi cihaz şirketi olan Align Technology Türkiye’nin yeni Genel Müdürü olarak Gökhan Aydınoğlu’nun göreve getirildiğini duyurdu. Sağlık, endüstri ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerinde 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Gökhan Aydınoğlu, Align Technology’nin en dinamik pazarlarından biri olan Türkiye’de Invisalign sistemi ve iTero ağız içi tarayıcı işinin büyümesine odaklanacak.

Gökhan Aydınoğlu, 2018 – 2022 yılları arasında Align Technology Türkiye’de Genel Müdür olarak görev yapan Evren Köksal’ın ardından göreve başladı. Köksal, Eylül 2022’de Align Technology İngiltere ve İrlanda Ortodontist Kanalı Genel Müdürü olarak atandı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun olan Gökhan Aydınoğlu, mezuniyetinin ardından Nestlé S.A’da Kalite Güvence Departmanı bünyesinde kariyer hayatına başladı. 2008 yılında Satış Temsilcisi olarak 3M’e katılan Aydınoğlu burada Ağız Bakım Çözümleri Bölüm Müdürlüğü görevi de dahil olmak üzere yaklaşık 10 yıl boyunca birçok üst düzey görevi başarıyla üstlendi. 2018 yılında Johnson & Johnson’da Stratejik Yetkinlikler Lideri olarak göreve getirilen Aydınoğlu, Align Technology Türkiye’ye katılmadan önce son olarak burada Kardiyovasküler ve Özel Çözümler İş Birimi Lideri olarak görev yapıyordu.

Türkiye, Align Technology için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki yüksek potansiyele sahip pazarlardan biri ve şirketin yerel ekibi de İstanbul’da bulunuyor.

Align Technology, Inc. Hakkında

Align Technology, dünyadaki en gelişmiş şeffaf hizalama sistemi olan Invisalign® sistemini, iTero™ ağız içi tarayıcıları ve hizmetlerini ve exocad™ CAD/CAM yazılımını tasarlar, üretir ve sunar. Bu teknoloji yapı taşları, 234 binden fazla doktor için hasta sonuçlarını ve uygulama verimliliğini iyileştirmek için gelişmiş dijital ortodontik ve restoratif iş akışlarına olanak tanır ve Align’ın dünya çapındaki 500 milyon tüketici pazarı fırsatına erişmesinin anahtarıdır. 25 yılı aşkın bir süredir Align, doktorların Invisalign sistemiyle 14 milyon hastayı tedavi etmesine yardımcı oldu ve hastalar, ortodontistler, diş hekimleri ve laboratuvar partnerleri için kusursuz, uçtan uca bir çözüm olarak sunulan benzersiz, tescilli teknolojiler ve hizmetlerden oluşan entegre paketimiz olan Align™ Digital Platform aracılığıyla dijital diş hekimliğindeki değişimi yönlendiriyor. Daha fazla bilgi için www.aligntech.com adresini ziyaret edin.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla