Özel Acıbadem Maslak Hastanesi

Adres

Büyükdere Cad. No: 40 34457 Maslak / İstanbul

Web Sitesi

https://www.acibadem.com.tr/danisma/hastaneler/maslak-hastanesi

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAile HekimliğiAnesteziyolojiAnjiyografiBeslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaBöbrek Nakli MerkeziCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk RomatolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyabetEkokardiyografiEndokrinoloji ve Met.EndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGirişimsel RadyolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNöroşirurji (BSC)Obezite Diyabet CerrahisiOdyolojiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiRomatolojiSaç EkimiSigarayı Bıraktırma KliniğiSpor HekimliğiTıbbi GenetikTıbbi OnkolojiTüp BebekÜrolojiYenidoğanYoğun Bakım2009 yılında kapılarını açan Acıbadem Maslak Hastanesi tıbbın tüm dallarında hizmet veriyor. Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Maslak Hastanesi, SGK kapsamında Acil, CyberKnife, Kardiyoloji, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji dallarında anlaşmalı olarak hizmet veriyor. Ormanlık bir alanda kurulan ve 40.000 M² kapalı alana sahip olan Acıbadem Maslak Hastanesi; 210 yatak kapasiteli hastanede, 27 yoğun bakım yatağı ve 15 ameliyathane yer alıyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde tüm branşlarda medikal cihazlar kullanılıyor. 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi, Tüm Vücut MR, Tek Doz Radyoterapi, Force CT, Truebeam, 3 Boyutlu Tomosentezli Mamografi, PET/BT, cerrahide kullanılan da Vinci robotu, tüm vücuttaki tümörlerin tedavisinde kullanılan radyocerrahi sistemi CyberKnife, MR Ultrason Füzyon ve Biyopsi Sistemi bu cihazlar arasında.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde Meme Sağlığı, Robotik Cerrahi, Obezite, Tüp Bebek, Kalp Sağlığı, Check-Up birimleri yer alıyor. Hastane ayrıca Baş Ağrısı Kliniği, Cinsel İşlev Bozuklukları Kliniği, Diyabet Kliniği ve Uyku Bozuklukları Kliniği ile de hizmet sunuyor.

Tel: +0 212 304 44 44 / 444 55 44 – E-Posta: maslakinfo@asg.com.tr

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla