İstinye Devlet Hastanesi

Adres

İstinye Mah., İstinye Cd. No: 54, 34460 Sarıyer / İstanbul

Web Sitesi

https://istinyedh.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyalizEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBMikrobiyolojiNefrolojiNörolojiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiÜrolojiYoğun Bakımİstinye Devlet Hastanesi 1948 yılında Verem Savaş Dispanseri ve on yataklı bir sağlık merkezi olarak tek bir blokta hizmete vermeye başlamıştır. 1967’de ikinci bir blok ilave edilmiş, 1968’de 100 yataklı bir hastane olarak hizmete devam etmiştir. 2005’te eski SSK Dispanseri hastanemize devredilmiştir. Günümüz itibariyle hastanemiz 128 hasta yatağıyla hizmet vermektedir. Gelişmiş teknolojiyle donatılmış Erişkin Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, modern ameliyathaneleri, gelişmiş görüntüleme teknolojisi, Patoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Endoskopi Laboratuvarı ile tıbbi hizmetlere devam etmektedir. Ayrıca hastanemize bağlı Ayazağa Semt Polikliniği ve evde bakım hizmetleri ile hizmet vermektedir.

İstinye Devlet Hastanesi Randevu

İstinye Devlet Hastanesi’nden randevu almak için izleyebileceğiniz birkaç yol var:

İstinye Devlet Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer telefonla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak cep telefonunuzdan randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz.

İstinye Devlet Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak istiyorsanız yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz.

İstinye Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

İstinye Devlet Hastanesi açık adres: İstinye Mh. İstinye Cd. No:54, 34465 İstinye – Sarıyer – İstanbul

Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

İstinye Devlet Hastanesi güzergahından geçen belediye otobüsleri:

  • 42T Bahçeköy – Taksim
  • 40B Sarıyer – Beşiktaş
  • 25E Sarıyer – Kabataş

İstinye Devlet Hastanesi poliklinik saatleri

  • 8:30 – 16:00

İstinye Devlet Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Her gün:

13:00 – 15:00 ve 17:00 – 19:00 saatleri arasındadır.

Yoğun bakım ziyaret saatleri

  • 12:00 – 13:00
  • 17:00 – 18:00

İstinye Devlet Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 0 212 323 44 44

Fax: 0 212 277 61 11 – E-posta: idhhastahaklari@gmail.com

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla