Özel Alibey Tıp Merkezi

Adres

Cumhuriyet Mah., Araba Yolu Cd. No: 47, 34457 Sarıyer / İstanbul

Web Sitesi

http://alibeyhospital.com

Branşlar

Acil ServisÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKBBOrtopediÖzel Alibey  Tıp Merkezi tüm çalışanlarıyla,uluslararası standartlarda verdiği hizmetle zirveyi hedefler, hasta mahremiyetini korur, güvenliğini  sağlar, memnuniyetini kazanır,insana saygı duyar ve ahlâkı esas alır.

Fax: 0 212 299 13 44

guest

3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Özgür başol
Özgür başol
1 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Damla şahin adındaki çalışanınızdan rapor yazmasını istedik. Raporu dahi yazmadan çıkıp gitti hastaneden. Ben ordayken yanımdan vıkıp gitti. Rapor ve ilavı yazmadan. Kendisine söylenmesi halinde. Siz söyleyin. Nasıl bu işin peşini bırakıyim ? O kadın işini kaybetmediği sürece yaptıkları bildirmeye devam edicem.

Özgür başol
Özgür başol
1 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

İlk yorumda mailim yanlış düzelttim. Bana ulaşabilin diye. Siz yanınınzda cok sevdıgınız birisi acı çekerken yardım edebilicek bi doktorun yardım etmeyip işi daha deneyimsiz birisine verip acı cektimesini izlediniz mi yanınızda ? Eğer kadın işinden olmaz yaptırım gelmez ise umarım hissedersiniz sizde. Sonunda deneyimsiz kişi bu son şansın dedim o… Devamını oku »

Özgür başol
Özgür başol
1 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Merhaba Ben hastanenizi genelde kullanan bir kişiyim. Yakınımı zar zor kucağımda acı içinde getirdim. Damla şahin isim orda doktor denilen kadın kişi acı içinde kıvranan bır hastanın damar yolunu hızlıca açıp deneyimiyle acı süresini kısaştması gerekirken. Deneyimsiz çalışana işi bırakıp dışarda sigara içmeye gitmiştir. Deneyimsiz kişide damat yoluna acmakda bir… Devamını oku »


Araç çubuğuna atla