Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi

Adres

Aydınlar Mah., Dikmen Cd. No: 312, 06460 Çankaya / Ankara

Web Sitesi

http://29mayishastanesi.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEnfeksiyon HastalıklarıFizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyolojiAkıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta ve Doğumhane servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri olarak planlanmıştır. Toplam kapalı alanı, 13.097 m2’dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda kişiye özel olarak düzenlenmiştir. Deprem, yangın vb. doğal afetler ve beklenmeyen tüm felaketler karşısında ulusal ve uluslararası tüm standartlara uygun şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

Bilgi işlem sistemimizin özellikleri ise; hastaya ait tüm kayıtlar ve muayene bulguları bilgisayar ortamında takip edilmekte ve diğer sağlık kurumları ile de güvenli bir şekilde online olarak paylaşılabilmektedir. Gerek hasta monitörizasyonu gerekse tahlil-tetkik sonuçları hastalarımızın kendi hekimlerince 24 saat kesintisiz olarak hastane içinden ve dışından takip edilebilmektedir. Tüm cerrahi ve girişimsel işlemler sanal ortamda canlı olarak paylaşılabilmektedir.

Son teknoloji ile donatılmış 5 adet ameliyat odamız bulunmaktadır. Ameliyathane içinde ultrason, skopi ve gelişmiş mikroskoplarımız bulunmaktadır. Yapılmakta olan ameliyat yetkililer tarafından seyredilebilmekte, hasta tetkikleri her ameliyat odasında bulunan plazma televizyonlardan görülebilmektedir. Ameliyat sonrası hasta bakımı yaş ve disiplinlere göre ayrılmış üç ayrı yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü girişimsel radyoloji işleminin yapılabildiği anjiyo ünitesi de ameliyathane içinde bulunmaktadır.

Hastanemiz çalışma saatleri;
Sabah: 08:30 – 12:00
Öğleden sonra: 13:00 – 16:30

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
banu ÜLKÜ
banu ÜLKÜ
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

29 MAYIS hastanesi FIZIK tedevi bolumunde sayin DOKTOR ESRA sonbahar tesekkurlerimi iletiyorum sizden cok MEMnun kaldim SEKRETERi Guleser merte ayrica tesekkur ediyorum saygilarimla hastaniz
NİHAL ÛLKU

banu ÜLKÜ
banu ÜLKÜ
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Hastanenizden çok memnun kaldık


Araç çubuğuna atla