Özel Koru Ankara Hastanesi

Adres

Kızılırmak Mah., ABB Asfalt Şb., 06510 Çankaya / Ankara

Web Sitesi

http://koruhastanesi.com

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNörolojiNükleer TıpOdyolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiRomatolojiSaç EkimiTıbbi OnkolojiÜrolojiYoğun BakımKoru Ankara Hastanesi, Ankara kökenli en büyük sağlık hizmet sunucusu olan Koru Sağlık Grubu‘nun bünyesinde hizmete başlamıştır. Koru Sincan Hastanesi ile birlikte toplam 301 yatak kapasitesi dışında 71 yoğun bakım, 31 yenidoğan yoğun bakım yatağına sahiptir. Akademik kökenli hekim kadrosu ve robotik cerrahinin de kullanıldığı ileri teknolojiyi takip eden tedavi olanakları ile Ankara’nın sayılı hastaneleri arasında yerini almıştır.

Üroloji, kadın doğum, genel cerrahi branşlarında başarıyla uygulanan robotik cerrahi ameliyatlarından sonra göğüs cerrahisi ve kalp damar cerrahisinde de bu teknolojinin kullanımı planlanmaktadır. Hastane bünyesinde görev alan diğer merkezler; radyasyon onkolojisi, kemik iliği nakli merkezi, tüp bebek merkezi, kadın doğum ve perinatoloji merkezi, Üroloji-Üroonkoloji’dir.

Koru Ankara Hastanesi Randevu

Koru Ankara Hastanesi’nden randevu almak için:

Koru Ankara Hastanesi telefonla randevu alma

Telefonla randevu almak istiyorsanız sayfamızın sol üst köşesinde yer alan Randevu Hattı (444 6 662) yazan butona tıklayarak cep telefonunuzdan randevu alabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sabit telefondan da 444 6 662‘yi arayabilirsiniz.

Koru Ankara Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak için online randevu linkine tıklayın. Eğer  sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Koru Ankara Hastanesi tahlil sonuçları

Tahlil sonuçlarınızı, hasta numaranız ve T.C. kimlik numaranız ile online test sonuçları linkine tıklayarak Hasta Bilgi Sistemi’nden öğrenebilirsiniz. Eğer  sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir.

Koru Ankara Hastanesine nasıl gidilir?

Koru Ankara Hastanesi açık adres:Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar Ankara – TÜRKİYE

Sitemizde yukarıda bulan haritayı tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Eğer sitemize cep telefonunuzdan girdiyseniz yukarıda bulunan yol tarifi butonuna basın. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının yerini bulabilirsiniz.

Koru Ankara Hastanesi’ne şehir içi ulaşım

Koru Ankara Hastanesi’ne otobüs veya metro ile ulaşabilirsiniz. Hastanenin yakınından geçen otobüs hatları:

  • 105-4,
  • 134,
  • 191,
  • 192,
  • İNCEK;

Metro hattı:

  • M2

Koru Ankara Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Tüm servisler için haftanın her günü ziyaret saatleri 10:00–22:00 saatleri arasındadır.

Koru Ankara Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 444 66 62

Fax: +90 312 284 98 22

E-mail: info@koruhastanesi.com

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla