Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

Adres

Ahlatlıbel Mah., 06640 Beytepe Çankaya /, 1746. Sok., 06800 Çankaya / Ankara

Web Sitesi

http://muraterdiekerdevlethastanesi.gov.tr

Branşlar

Ağız ve DişAile HekimliğiAnesteziyolojiBeslenme ve DiyetÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Genel CerrahiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBNörolojiOdyolojiOrtopediPsikiyatriSigarayı Bıraktırma KliniğiÜroloji26 Aralık 1995 tarihinde Ankara-Beytepe’de 100 Yataklı Jandarma Asker Hastanesinin inşaatı başlamış , 05 Mayıs 2003 tarihinde hasta bakımına yönelik hazırlıklar tamamlanmış, ilk hasta yapılan törenle kabul edilerek kayıtlara işlenmiştir.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005 tarihinden itibaren TSK Sağlık Komutanlığı bağlısı olarak faaliyetlerine devam etmiş olup; 19 nisan 2016 tarihinde şehit olan sağlık astsubay Murat Erdi Eker in adını alarak,26 ağustos 2016 tarihinden itibaren sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle 1. basamak 4 yataklı yoğun bakım ünitesi, 1. basamak acil servis ünitesi, poliklinik hizmetleri, diş hekimliği hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, radyoloji hizmetleri, ameliyathane ve sterilizasyon hizmetleri ve  100 yatak kapasiteyle hizmete devam etmektedir.

Tel: 0 312 906 06 70 – 71 – 72 – 73 – 74 – 75  –   Fax: 0 312 906 08 14 – 16

E-mail: bilgi@muraterdiekerdevlethastanesi.gov.tr

guest

4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Yasemin arar
Yasemin arar
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Aradığım hiç kimseye ulaşamadım. Telefonlara bakmıyorlar. Kan değerlerinin sonucunu (inr) bile öğrenemedim.

Nil
Nil
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Bence saglik ocagina gidin daha iyi

Ayşe Akbaş
Ayşe Akbaş
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Bugun gunlerdir sızlayan dişim icin Burcu Hanim’a gittim. Göz ucuyla bakti ve filmsiz islem yapamiyoruz burda da film cekemiyoruz Golbasi veya Balgat’ta cektirip buraya tekrar gelin uzmanimiz randevu versin dedi. Koskoca hastanede panoramik rontgen cektiremiyorsun. Insanlari ordan oraya suruklemekten zevk aliyorlar. Dişim iltihaplansa agzim kapansa yine de bir sey yapamiyorlar.… Devamını oku »

Sakıp akdogan
Sakıp akdogan
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Basit bi inr testini 30 dakikada alınabilecek bir tahlili bir hafta sonra sonuç alacaksın diyorlar.pes dogrusu.sonucu gormeliyimki ona gore doz ayarlaması yapmalıyım.bu çağda bu kadar basit bir şeyi beceremiyorler yazık.


Araç çubuğuna atla