Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi

Adres

Yalı Mah., Özel Sema Hst., 34844 Maltepe / İstanbul

Web Sitesi

http://bezmialemdragoshastanesi.com/tr/Sayfalar/index.aspx

Branşlar

Acil ServisAile HekimliğiAnestezi ve Rean.Beyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk CerrahisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiNükleer TıpOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiSpor HekimliğiTıbbi GenetikÜrolojiBezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi, 173 yıl önce Gureba Hastanesi adıyla açılmış Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin Maltepe’de bulunan hizmet binasıdır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Rejeneratif Tıp Merkezi’nde Hücresel tedavi , Ozon terapisi, Mezoterapi ve PRP alanlarında hizmet verilmektedir. Kas İskelet Hastalıkları Merkezi’nde diz ve kalça osteoartriti (kireçlenme)’nin artroplasti (eklem protez) ile tedavisi, diz, kalça ve omuz eklemi hastalıkları ve spor yaralanmalarının artroskopik cerrahisi, omurga cerrahisi ve tümör cerrahisi gerçekleştirilmektedir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos HastanesiAğız Diş Sağlığı Merkezi’nde dişsel ve iskeletsel Ortodontik problemlere başarıyla tedavi uygulanmaktadır.

Obezite Cerrahisi Merkezi’nde deneyimli uzmanlar yardımıyla Sleeve gastrektomi (Tüp mide), Gastrik bypass, Endoskopik Balon uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Tel:0 216 251 65 65
Fax: 0 216 251 65 65
Rejeneratif Tıp Merkezi: 0 216 251 65 99
E-mail: bvudragos@bezmialem.edu.tr

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör

Araç çubuğuna atla