Özel Küçükyalı Delta Hospital

Adres

İdealtepe Mah., Akgüvercin Sk., No: 5, 34841 Maltepe / İstanbul

Web Sitesi

http://deltahospital.com.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeFizik Tedavi ve Reh.Genel CerrahiGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKardiyolojiKBBMikrobiyolojiNörolojiOrtopediRadyolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımHastanemiz 2000 yılından bu yana Toplam 5000 m2 alanda yılın 365 günü, güçlü sağlık kadrosu ve hasta haklarına saygılı personeli ile hem halkımıza hem de diğer ülkelerden gelen yerli ve yabancı misafirlerimize İstanbul Anadolu Yakasında, Acil Servisleri, Ambulans Hizmetleri, 4 yataklı Ameliyathanesi, 8 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğum Bakım Üniteleri, Koruyucu Hekimlik Uygulamaları, ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerini veren birimleri, tam donanımlı Laboratuar ve Radyoloji Üniteleri ile geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Yoğun Bakım Üniteleri ve deneyimli Kadın Doğum ekibi ile bölgesinde haklı bir üne sahip olan hastanemiz, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmayı hedeflemektedir. Bu hedeften hareketle hastalarına yüksek standartlarda hizmet verebilmek için gerçekleştirilen tıbbi cihaz ve ekipmanların yenilenmesine yönelik çalışmalarını da her geçen gün sürdürmektedir.

Santral: 
0 216 376 97 88  –  Fax: 0 216 489 76 30
E-posta: info@deltahospital.com.tr

guest

2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Gamze O.
Gamze O.
9 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Çağdışı bir hastane. Bir tomografi raporunu hastaya ulaştırmaktan acizler. İnternet siteleri çökmüş, sonuçları internetten öğrenme imkanı yok, telefonlarını da açmıyorlar. Ancak işinizi bırakıp, gidip tahlili yerinden soracaksınız, yirmi yıl öncesinin sistemiyle çalışıyorlar. Bir kez hata ettim, bir daha kapısından geçmem.

Deniz
Deniz
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

İse giris saglik raporu icin gittim ucreti alindi muayeneler oldu ama raporu 2 sonra verdiler. Gece rahatsizlandim tedavi oldum is yerine vermek icin izin raporu istedim. Sistem yok yarin gelin alin dediler. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hizmet cok kotu doktorlarin surekli isleri cikmis oluyor ve hastane olmuyolar. Cok kotu gercekten.


Araç çubuğuna atla