İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi

Adres

Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, 34480 Başakşehir, Türkiye

Web Sitesi

https://camsakurasehir.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğrı KliniğiAile HekimliğiAlerji ve immünolojiAnestezi ve Rean.AnesteziyolojiAnjiyografiBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaÇocuk EndokrinolojiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk RomatolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyabetDiyalizEkokardiyografiEndokrinoloji ve Met.EndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıFizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGirişimsel RadyolojiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)OrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiTıbbi OnkolojiÜrolojiYenidoğanYoğun Bakımİstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Türkiye’nin en büyük 3. sağlık yatırım projesinden biridir. 2.682 yatak kapasitesi ve 1 milyon metrekare kapalı inşaat alanı olan hastane İstanbul ve çevre illerden gelen binlerce hastaya hizmet veriyor. Depreme dayanıklı olarak yapılan İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, “Dünyanın En Büyük Sismik İzolatörlü Binası” unvanına sahiptir. Bu sayede şiddetli bir deprem sırasında bile tüm faaliyetlerine hiçbir aksama yaşanmadan devam edebilecektir. 

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, 2.354 yatak kapasiteli Ana Hastane etrafına kurulu 6 bloktan oluşuyor. Bu bloklar Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi, Ortopedi ve Nöroloji Hastanesi, Çocuk Hastanesi, Kadın Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Psikiyatri Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi birimlerini barındırıyor.

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nden nasıl randevu alınır?

İstanbul Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nden randevu almak için bir kaç yol izleyebilirsiniz. En kolay randevu alma yolu yukarıda bulunan ve üzerinde Alo182 bulunan butonu tıklayarak cebinizden otomatik olarak randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz. Yada normal ev telefonlarından bu numarayı arayabilirsiniz.

Telefona çıkan görevliye hastanın T.C. kimlik numarası verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini size bildirir; seçiminizi yaparak randevunuzu kesinleştirmiş olursunuz.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi’nden internetten randevu alma

İnternetten kolay randevu alabilmek için yukarıda bulunan randevu al butonuna basarak kolayca randevu alabilirsiniz. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak ta randevu alabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili adımları takip edin Hesap açıldıktan sonra “Randevu Al” butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen hastane, poliklinik ve hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi Konumu ve adresi

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin adresi şu şekildedir: Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L / PK: 34480 Başakşehir / İstanbul. Hastanenin haritasına ve konumuna ayrıca şu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz:>>>

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin telefonu

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin telefonu: 0 212 909 60 00
ve mail adresi – E-Posta: ist.camsakurash@saglik.gov.tr

guest
7 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Önder
Önder
20 gün önce
Değerlendirme Puanı :
     

Binaların yarısı boş dr sayısı oldukça az gelen kaçıyor şartları ağır geliyor olabilir fizik tedavi verildi 6 ay oldu gün veremediler rezil yer

boşver
boşver
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

MERHABA ARKADAŞLAR BENİM OĞLUM DAHA 7 AYLIK KARNINDA KUM VE TAŞ OLUŞTU TEDAVİ AMAÇLI GİTTİĞİM HASTANEDE EŞİMDE COVİD TESTİ POZİTİF ÇIKTIĞI İÇİN ÇOCUĞUMA BİR RÖNTGEN ÇEKTİRMEDİLER VE AŞAĞILAYICI SÖZLER SARFETTİĞİ BAYAN OLDUĞU İÇİN DOKTOR KARŞILIK VERMEK İSTEMEDİM AMA İNSAN DEĞİL BİR HAYVAN ADINI ÖĞRENMEK İSTEĞİM ZAMAN ADININ MERVE ÖZDEMİR OLDUĞUNU… Devamını oku »

CENGİZ AKBAŞ
CENGİZ AKBAŞ
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Yedi harikadan biri

ömrer demirci
ömrer demirci
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

koskoca balon bina güzel doktorlar ne siz sorun ne biz söyleyelım .dahiliyeden bahsediyorum hastaya vebalı gibi bakıyorlar yazık çok yazık .bi endokrin yok koca hastanede .

Murat KARACA
Murat KARACA
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Yurtdışı Hastamız Talasemi hastası.
Yetkili ile görüşmek istiyorum.
Saygılar
Whatsapp 05325870713
İstanbul Üsküdar

Aydın ÖZDEMİR
Aydın ÖZDEMİR
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

14.06.2020 tarihinde eşim dahiliye polikliniğinin istemi ile bir mr çekildi.10 iş gününde rapor yazılır dediler.Bugün 13.07.2020.Kontrol için bir hafta sonra gittiğimiz doktor mr görüntüleri sistemde olmasına rağmen tedaviyi sonlandırmadı.İlla rapor da rapor dedi. Daha mr raporu elimize geçmedi.Bugüne kadar ne kadar aradım bilmiyorum.Yok mr bölümü yok hasta hakları birimi öğrenmediğimiz… Devamını oku »

Nuran tütüncü
Nuran tütüncü
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

2 temmuzda acık akciğer amaliyatı oldu eşim başakşehir şehir hastenesi çam sahura hastanesinde göğüs cerrahisi çalışan dr. hasan akın alicevat kutlu ve ekip de çalışan tüm dr. hemşire.temzlik işi de özel güvenlik işinde çalışanlar bu kadar mükemmel olamaz sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hepsinden allah razı olsun.özellik sayın cumhurbaşkanıma sonsuz teşekkürlerim sunuyorum… Devamını oku »


Araç çubuğuna atla