Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres

Fevzi Çakmak Mah., Muhsin Yazıcıoğlu Cd No:10 34899 Pendik / İstanbul

Web Sitesi

https://marmaraeah.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAile HekimliğiÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGeriatriGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBMikrobiyolojiNefrolojiNörolojiNöroşirurji (BSC)OdyolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiRomatolojiTıbbi GenetikTıbbi OnkolojiÜrolojiYoğun Bakım2010 yılında inşaatı tamamlanan Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ekim 2010 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır ve yılda ortalama 200 bin hastaya hizmet vermektedir. Ortalama 6000 ameliyat yapılan hastane, ülkemizin en önemli sağlık kuruluşlarından birisidir.  Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin önde gelen hekimleri görev yapmaktadır.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü  bulunmaktadır. Ayrıca Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuvarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuvarı, Diyaliz Üniteleri, Onkoloji hastaları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri, Doğum Ünitesi ve Nükleer Tıp merkezi ile hizmet verilmektedir.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak istiyorsanız izleyebileceğiniz birkaç yol var:

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer cep telefonunuzla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz. Ayrıca ev telefonunuzdan ya da herhangi bir sabit telefondan da 182‘yi arayabilirsiniz. Telefona çıkan operatöre hastanın T.C. kimlik numarasını verin. Randevu talep ettiğiniz hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihinizi de belirtin. Operatörün önerdiği uygun tarih ve saat dilimlerinden birini seçerek randevunuzu kesinleştirin.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak için yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz. Eğer Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapın. Gitmek istediğiniz hastane, poliklinik ve hekim tercihinizi yaparak randevu alabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir?

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık adres: Fevzi Çakmak Mah Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Üst Kaynarca Pendik / İSTANBUL

Sitemizde yukarıda bulunan “yol tarifi” butonuna tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının da yerini bulabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplu taşıma

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne metro ile ulaşım

Kadıköy – Tavşantepe Metro hattına binin ve son durakta inin. Oradan KM2 numaralı (Tavşantepe Metro – Kavakpınar) otobüse binerek hastaneye en yakın durakta inebilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi otobüs hatları

  • 16 KH Kadıköy / Marmara Üni. Hastanesi – Yenişehir
  • KM 2 Tavşantepe Metro – Kavakpınar
  • KM 23 Cevizli Peronlar / Marmara Üni. Hastanesi – Kavakpınar
  • KM 29 Cevizli Peronlar / Marmara Üni. Hastanesi – Yenişehir
  • 132 P Versel Karani / Sultanbeyli – Kartal
  • 132 V Yenidoğan / Sultanbeyli Devlet Hast. – Pendik YHT
  • 133 A Aydınlı Bahçeler – Kartal

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Hasta ziyaretleri her gün 13.30 – 15.00 ve 19.30 – 20.30 saatleri arasındadır.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 0 216 625 45 45

Fax: 0 216 625 46 39

E-mail: info@iagb.gov.tr

guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
İsmail ünlütürk
İsmail ünlütürk
2 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Gerçekten bir puanı bile hak eden bir hastane değil 3. Mecburi gelişim dah bir kere memnun kalıp gittiğim olmadı hastane de ne hasta için yeterli tekerlekli sandalye var ne güvenlikleri işlerini yapıyor sorunu güvenliğe danışıyprız adam akıllı ilgilenme cevap alamıyoruz 18.43 de kayıt yaptırdık 22.10 oldu hala ortopedi sırası bekliyoruz… Devamını oku »

Elif
Elif
8 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

REZİLİK en başta söylenecek tek kelime rezillik bir çok hastane gezdim bir çok hastane gördüm bu hastane kadar ilgisiz hastane görmedim doktorlarınamı hemşirelerinemi yoksa çalışanlarınamı söylesem bilmiyorum fakat böyle sorumsuzluk olmaz insanların sağlığı bu kadar basit olamaz benim hastami 5 gündür hastanede bekletip bugun ameliyatınız yarın ameliyatınız diyerek oylamaya hakkınız… Devamını oku »

Melike
Melike
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Berbat. Ne güvenlikleri ne çalışanları ne doktorları. Birçoğunun bekletmekten başka yaptığı bişey yok üstelik 3 kişi var dedikleri sıraya bakıyorum 7 kişi bekliyor böyle bişey olamaz evden ambulansla gelip hastaneden sırf bekletilerek 5 saat sonra çıktık berbat kesinlikle berbat güvenliklerin insanlara tepkisi saygısızca, kimse görevinin farkında değil. Berbat. Çok üzücü

Şua yuksel
Şua yuksel
2 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Hastanenizde bulunan tüm hemşirelerin hemşireler gününü kutlarım. Özellikle dahiliye servisi 8.katta dahiliye 2 ıyıkı varsınız bence siz harika insanlarsınız. Rabbım sizi korusun

Cemal Kara
Cemal Kara
3 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Ülkezin nadide kurumlarından birisi, pek çok bölümü harika


Araç çubuğuna atla