Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi

Adres

Atakent Mh. Turgut Özal Blv. No:46/1 34303 Küçükçekmece / İstanbul

Web Sitesi

https://kanunieah.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAile HekimliğiAnestezi ve Rean.Beyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk RomatolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyalizEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiSpor HekimliğiTıbbi OnkolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımKanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, 1952 yılında SSK Sultanahmet Hastanesi Hariciye ve Nisaiye Servisi adı ile faaliyete geçmiştir. 2005 tarihi itibari ile İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları – Doğum, Çocuk Hastalıkları ve Çocuk Cerrahisi branşlarında 533 kadro yatağı ve 526 fiili yatak ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi’nde mekan yetersizliği nedeniyle doğum sonundaki hasta yataklarının yerine odiyometri ve I. Düzey Yenidoğan servisi açılmıştır. Dolayısıyla fiili yatak sayısı 505’e düşmüştür. 2010 yılında hastaneye, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dışında Genel Cerrahi, Dahiliye ve Anestezi-Reanimasyon branşlarında eğitim yetkisi verilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, 2 Mayıs 2011 yılında Halkalı’da TOKİ tarafından yapılan 648 yataklı yeni binaya taşınmıştır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak istiyorsanız izleyebileceğiniz birkaç yol var:

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer cep telefonunuzla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz. Ayrıca ev telefonunuzdan ya da herhangi bir sabit telefondan da 182‘yi arayabilirsiniz. Telefona çıkan operatöre hastanın T.C. kimlik numarasını verin. Randevu talep ettiğiniz hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihinizi de belirtin. Operatörün önerdiği uygun tarih ve saat dilimlerinden birini seçerek randevunuzu kesinleştirin.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak için yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz. Eğer Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapın. Gitmek istediğiniz hastane, poliklinik ve hekim tercihinizi yaparak randevu alabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık adres:Atakent Mh. Turgut Özal Blv. No:46/1 34303 Küçükçekmece / İSTANBUL

Sitemizde yukarıda bulunan “yol tarifi” butonuna tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının da yerini bulabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplu taşıma

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi güzergahından geçen otobüsler:

  • 141M K.S.Süleyman Hast. – Mecidiyeköy
  • 142B Halkalı – Büyükçekmece
  • 76V Kiptaş Vaditepe/Ispartakule – Bakırköy
  • 89A K.S.Süleyman Hast. – Zeytinburnu Metro
  • 89K K.S.Süleyman Hast./ İnönü mah. – Aksaray
  • 89YB K.S.Süleyman Hast./ Atakent mah. – Bakırköy
  • 98S K.S.Süleyman Hast. – Bakırköy
  • HT1 K.S.Süleyman Hast. – Üçyüzlü Metro
  • KÇ2 K.S.Süleyman Hast. – Yenibosna Metro
  • MK31 K.S.Süleyman Hast. / Halkalı / Mehmet Akif mah. – Başa

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Hasta ziyaretleri hafta içi ve hafta sonu 13:00-14:00 saatleri arasındadır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 0212 404 15 00

Fax: 0 212 571 47 90

E-mail: istanbuleah34@saglik.gov.tr

YORUMLAR

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
Faruk
Faruk
Değerlendirme Puanı :
     

Ben hayatımda bu hasten kadar saçma sapan bir yer gurmedim dun Kizm icin ordayim ve ne doktor var ne ilgilenen orda çalışanlar hekimler alah hepsini belasini versinler


Araç çubuğuna atla