Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi

Adres

Atakent Mh. Turgut Özal Blv. No:46/1 34303 Küçükçekmece / İstanbul

Web Sitesi

https://kanunieah.saglik.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAğrı KliniğiAile HekimliğiAnestezi ve Rean.Beyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk EndokrinolojiÇocuk İmmünolojisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NefrolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk RomatolojisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeDiyalizEndoskopiEnfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiOrtopediPsikiyatriRadyolojiSpor HekimliğiTıbbi OnkolojiÜrolojiYenidoğanYoğun BakımKanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, 1952 yılında SSK Sultanahmet Hastanesi Hariciye ve Nisaiye Servisi adı ile faaliyete geçmiştir. 2005 tarihi itibari ile İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları – Doğum, Çocuk Hastalıkları ve Çocuk Cerrahisi branşlarında 533 kadro yatağı ve 526 fiili yatak ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi’nde mekan yetersizliği nedeniyle doğum sonundaki hasta yataklarının yerine odiyometri ve I. Düzey Yenidoğan servisi açılmıştır. Dolayısıyla fiili yatak sayısı 505’e düşmüştür. 2010 yılında hastaneye, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları dışında Genel Cerrahi, Dahiliye ve Anestezi-Reanimasyon branşlarında eğitim yetkisi verilmiştir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, 2 Mayıs 2011 yılında Halkalı’da TOKİ tarafından yapılan 648 yataklı yeni binaya taşınmıştır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden randevu almak istiyorsanız izleyebileceğiniz birkaç yol var:

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu alma

Eğer cep telefonunuzla randevu almak istiyorsanız sayfamızda sol üst köşede, üzerinde Alo182 yazan butonu tıklayarak randevu alma sistemine bağlanabilirsiniz. Ayrıca ev telefonunuzdan ya da herhangi bir sabit telefondan da 182‘yi arayabilirsiniz. Telefona çıkan operatöre hastanın T.C. kimlik numarasını verin. Randevu talep ettiğiniz hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihinizi de belirtin. Operatörün önerdiği uygun tarih ve saat dilimlerinden birini seçerek randevunuzu kesinleştirin.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma

İnternetten randevu almak için yukarıda sol üst köşede bulunan randevu al butonuna basın. Ayrıca www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adreslerine giriş yaparak da randevu alabilirsiniz. Eğer Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli adımları takip ederek hesap açmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra “Randevu Al” butonuna tıklayarak T.C. kimlik numaranız ve belirlenen şifreniz ile giriş yapın. Gitmek istediğiniz hastane, poliklinik ve hekim tercihinizi yaparak randevu alabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık adres:Atakent Mh. Turgut Özal Blv. No:46/1 34303 Küçükçekmece / İSTANBUL

Sitemizde yukarıda bulunan “yol tarifi” butonuna tıklayarak izleyebileceğiniz yolu harita üzerinde görebilirsiniz. Haritamız bulunduğunuz yere göre size en uygun yol tarifini verecektir. Ulaşım aracınızı seçerek size en yakın otobüs veya metro durağının da yerini bulabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi toplu taşıma

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi güzergahından geçen otobüsler:

  • 141M K.S.Süleyman Hast. – Mecidiyeköy
  • 142B Halkalı – Büyükçekmece
  • 76V Kiptaş Vaditepe/Ispartakule – Bakırköy
  • 89A K.S.Süleyman Hast. – Zeytinburnu Metro
  • 89K K.S.Süleyman Hast./ İnönü mah. – Aksaray
  • 89YB K.S.Süleyman Hast./ Atakent mah. – Bakırköy
  • 98S K.S.Süleyman Hast. – Bakırköy
  • HT1 K.S.Süleyman Hast. – Üçyüzlü Metro
  • KÇ2 K.S.Süleyman Hast. – Yenibosna Metro
  • MK31 K.S.Süleyman Hast. / Halkalı / Mehmet Akif mah. – Başa

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta ziyaret saatleri

Hasta ziyaretleri hafta içi ve hafta sonu 13:00-14:00 saatleri arasındadır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim

Tel: 0212 404 15 00

Fax: 0 212 571 47 90

E-mail: istanbuleah34@saglik.gov.tr

guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Hasan
Hasan
8 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Çocuk nefroloji kapandı dosyasını almaya gidiyorsun arşiv görevlisi izne gidiyor yerine ilgilenen yok

.............................
.............................
8 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Sglik bakanliginin ve hastane yonetimin dikkatina, noroloji dr.kursat hastalara bagirarak hastanin maruz kaldigi hakaret ve eliyle hadi cikin cikin diyerek bagirdigi ve hastanin cikmasindan sonra sizi kim gnderdi diyerek onlarin arkasindan hangi doktor gonderdiyse hastayi kavga etmeye asagiya inmistir.hastanin maruz kaldigi davranis hastayi uzmus ve yuzundeki agrinin artmasina neden olmustur.80… Devamını oku »

..........................
..........................
9 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

ACIL SERVISDEN NOROLOJI BOLUMUNE GONDERILEN HASTARA BAGIRAN DR.KURSAT ILACI YAZAMAYACAGINI SOYLUYOR.DUZGUN SOYLEMESI GEREKIRKEN BAGIRARAK HASTAYA ILAC YAZAMAYACAGINI SOYLUYOR.BIR DE ACLDEN KIMIN GONDERDIGININ SORRAK BAGIRIP AZARLAMISTIR.SAGLIK BAKANLIGNIN DA DIKKATINE VE HASTANE YONETIMIN DIKKATINE SUNULMUSTUR.HASTAYA BAGIRAMAZ ADAM GIBI SOYLEMESI GEREKIR.

Hülya pişen
Hülya pişen
9 ay önce
Değerlendirme Puanı :
     

Acil servisi rezalet sağlık bakanından rica ediyorum lütfen bu hastaneye bı gittsin çünkü dün saat 5.30 dan pazar pazar sabahı hala ablam bu hastanede acilde vurdum duymaz bir hastane sedyede bir carsâf bir yastık bir örtü yok hasta üşüdüm demesi üstüne bişey örtecek örtü yastık olmaması hijen yok temizlik yok… Devamını oku »

Faruk
Faruk
1 yıl önce
Değerlendirme Puanı :
     

Ben hayatımda bu hasten kadar saçma sapan bir yer gurmedim dun Kizm icin ordayim ve ne doktor var ne ilgilenen orda çalışanlar hekimler alah hepsini belasini versinler


Araç çubuğuna atla