Özel Emsey Hastanesi

Adres

Çamlık Mah., Selçuklu Cd. No: 20, 34912 Pendik / İstanbul

Web Sitesi

http://emseyhospital.com

Branşlar

Acil ServisAğız ve DişAkupunkturAnestezi ve Rean.Beslenme ve DiyetBeyin ve Sinir CerrahisiBiyokimyaCheck-UpÇocuk CerrahisiÇocuk KardiyolojiÇocuk NörolojisiÇocuk PsikiyatrisiÇocuk SağlığıDahiliyeDermatoloji & CildiyeEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs CerrahisiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNeonatolojiNörolojiNükleer TıpOrtopediPatolojiPsikiyatriRadyasyon OnkolojisiRadyolojiRomatolojiTıbbi OnkolojiTüp BebekÜrolojiYoğun BakımDünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarını kabul eden Emsey Hospital, Uluslararası JCI Akreditasyon (Joint Commission International) belgesine sahiptir. Alanında uzman hekimleri ve tecrübeli sağlık profesyonelleri ile multidisipliner hasta bakımı yaklaşımını benimseyen Emsey Hospital, “güven” denilince akla gelen ilk hastane olmayı kısa sürede başarmıştır.

29 Mayıs 2012 yılında hizmet vermeye başlayan Emsey Hospital; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş hasta odaları ile 7/24 sağlık hizmeti sunmaktadır. Emsey Hospital 33.000 m² kapalı alanda 254 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, normal doğum salonu, suda doğum odası, helikopter pisti, 10.500 m² Araç Otoparkı bulunmaktadır. Akıllı Bina Sistemi, Özel İklimlendirme Sistemi ve Kojenerasyon Sistemi altyapılarına sahiptir.

Emsey Hospital, kanserin bütüncül tedavisi (ameliyat-kemoterapi-radyasyon onkolojisi), Kök Hücre Nakli, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tüp Bebek, Jinekoloji, Obezite Cerrahisi, Omurga Cerrahisi, Nükleer Tıp tedavileri gibi alanlarda referans merkezidir. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan Emsey Hospital, dünyanın birçok ülkesinden gelen hastanın tercihi haline gelmiştir. Emsey Hospital, sağlığınız için hizmetinizde.

Tel: 0 850 811 25 99  –  Whatsapp: 0 552 156 25 99  –  Fax: 0 216 646 00 96
E-mail: info@emseyhospital.com

YORUMLAR

avatar

Araç çubuğuna atla