Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası

Adres

Kadı Mehmet Mah., Bahriye Hst. Ykş. No: 12, 34440 Beyoğlu / İstanbul

Web Sitesi

http://okmeydani.gov.tr

Branşlar

Acil ServisAğrı KliniğiAnestezi ve Rean.Beyin ve Sinir CerrahisiÇocuk CerrahisiÇocuk SağlığıDermatoloji & CildiyeDiyabetDiyalizEndokrinoloji ve Met.Enfeksiyon HastalıklarıEstetik Plastik ve Rekons.Fizik Tedavi ve Reh.GastroenterolojiGenel CerrahiGöğüs HastalıklarıGöz HastalıklarıHematolojiKadın Hast. ve DoğumKalp ve Damar Hast.KardiyolojiKBBNefrolojiNörolojiNükleer TıpOrtopediTıbbi OnkolojiÜrolojiOkmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası, 1827 yılında askeri hastane olarak Bahriye Merkez Hastanesi adıyla kurulmuştur. Daha sonrasında İstanbul Deniz Hastanesi adını almıştır. 2003 tarihinde Türk Silahlı Sağlık Hizmetleri Komutanlığına bağlanarak Kasımpaşa Asker Hastanesi olarak yeniden adlandırılmış, son olarak 2016 yılında Sağlık Bakanlığına devredilerek Sağlık Bakanlığı İstanbul Beyoğlu Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üniversitesi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası adını almıştır.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası, halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak bu isimle sürdürmektedir.  Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Binası, her branşta 7 gün 24 saat daimi nöbet esasına göre çalışmaktadır.

Tel: 0 212 221 77 77 – 238 79 00  –  Fax: 0 212 221 78 00
E-mail: hastailetisim@okmeydani.gov.tr

 

YORUMLAR

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler
yeşim ferda sayar
yeşim ferda sayar
Değerlendirme Puanı :
     

Yüzünüze bakılıp, kişisel iletişim de kurulan, özel hastane kalitesinde, hemşirelerin güler yüzlü olduğu hastane. Özellikle kan alımındaki hemşirelere çocuğuma gösterdikleri anlayış için teşekkür ederim

Mehmet
Mehmet
Değerlendirme Puanı :
     

Kimi branşlarda gayet iyi doktorlar var


Araç çubuğuna atla