HASVAK’tan Medikal Akademi Ankara Temsilcisi Hatice Pala Kaya’ya ödül

13 Aralık 2019  |   Kategori: Sağlık Gündemi Print

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK) kuruluşunun 45. yıldönümünü bir gala ile kutladı. Gecede aralarında Medikal Akademi Ankara Temsilcisi Hatice Pala Kaya’nın da olduğu sağlık alanında haber yapan basın mensuplarına ödül verildi. HASVAK Başkanı Engin Öztürk, gecenin açılışında yaptığı konuşmada gönüllüler hareketi olarak başlayan çalışmalarının Vakıf olarak sürdüğünü belirterek, geçen süre içinde çok sayıda projeyi tamamladıklarını belirtti. Gençlik komitesinin de 3 yıl önce kurulduğunu hatırlatan Engin Öztürk, gelecek dönemde de çalışmalarının süreceğini vurguladı.

HASVAK Başkanı Engin Öztürk

Gala gecesine Eski Meclis Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurul Başkanı Köksal Toptan, ATO Başkanı Gürsel Baran, Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, SEİS Genel Başkanı Metin Demir ve çok sayıda davetli katıldı.

HASVAK 45. kuruluş yılı nedeniyle vakfa katkı verenler ile sağlık alanında haber yapan basın mensuplarına ödül verdi. Medikal Akademi Ankara Temsilcisi Hatice Pala Kaya da ödülünü aldı. Gece, Ankara Seğmenlerinin gösterisi ve TRT Sanat Müziği Sanatçısı Ayşe Taş’ın konseriyle son buldu.

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla