Türkiye’nin ilk Bilimsel ve Sosyal Paylaşım Platformu hekimler için kuruldu

16 Mart 2013   |    3 Kasım 2021    |   Kategori: Arşiv Print

Türkiye’nin ilk Bilimsel Paylaşım Platformu’nu hekim ve sağlık profesyonelleri için kuruldu. Medikal Akademi, tarafından hayata geçirilen bu dijital platform pek çok iletişim olanağı sunuyor. Tüm hekimlere sitemizde açacakları mesleki hesapları üzerinden sınırsız iletişim ve paylaşım imkanı sunuyoruz. Üyeler yazı ve makalelerini profil sayfalarında yayınlayıp, e-sempozyumlara katılabiliyor. Türkiye’nin en çok okunan sağlık sitesi olan Medikal Akademi her gün 140 bin kişi tarafından ziyaret ediliyor. Aylık ortalama 4.5 milyon tekil ziyaretçi ve 5.7 milyon sayfa okunma oranına sahip olan sitemiz açık ara farkla Türkiye birincisidir. 

Medikal Akademi, artık sadece hekimler arası bir iletişim platformu değil, aynı zamanda hekimlerle hastaları da buluşturan bir köprü durumunda. İsteyen hekimler sitemizde halka yönelik yazı ve bilgi yayınlayabiliyor. Sosyal medyanın tüm olanaklarını hekimler için tek bir adreste topladık. Sistemi tıpkı Facebook’u kullanır gibi kullanabilirsiniz.

dijital-sağlık-hizmetleri2

  • Örnek profil sayfaları:     Profil-1: >>>       Profil-2: >>>       Profil-3: >>>
  • Sitemizin Sosyal Platformuna bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
  • Üye yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
  • Tartışma ve uzmanlık gruplarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
  • Sitemizin ziyaretci sayılarına bu linkten ulaşabilirsiniz: >>>
  • Sitemizde ücretsiz ilan ve duyurularınızı yayınlayabilirsiniz: >>>
  • Hastalara yönelik bilgilendirici yazılar yayınlayabilirsiniz: >>>
  • Ücretsiz üyelik için hemen başvurabilirsiniz: >>>

web-tanitimYeni platform nasıl çalışıyor?

Oldukça kapsamlı bir profil sayfası oluşturma imkanı sunduğumuz üyeler özgeçmişlerinin yanı sıra, tüm yazı, makale ve posterlerini yayımlayabilecek, meslektaşlarını listelerine ekleyebilecek, mesaj gönderebilecek, onların etkinlik ve yazılardan anında haberdar olabilecek. Tartışma grupları sayesinde bu güne kadar mail gruplarında süren tartışmalar artık tek bir sistemde olabilecek ve tüm tartışma geçmişi görülebilecek. Bunun dışında, Tıbbi Mizah, Tıp Tarihi gibi pek çok sosyal etkinlik grubumuz bulunuyor.

Sürekli tıp eğitimi

Web sitesmizde sık sık düzenlenen online konferanslar, tüm üyelerin online katılımına açıktır. İzleyiciler, online soru sorma dışında dosya paylaşımı yapabiliyor. Konferanslar, daha sonra arşivden de izlenebilmektedir.

Tıp Öğrencilerine Özel

ma-ekonferansSitemiz tıp öğrencilerine yönelik pek çok hizmet sunuyor. Tıp öğrencileri ders notlarını profillerinde yayınlayarak arkadaşları ila paylaşabiliyor, özel tartışma grupları kurabiliyor ve meslektaşları ile tanışabiliyor. Ders Notları için tıklayınız: >>>

Kurumsal etkinlikler

Medikal Akademi, Türkiye ve dünyadaki önemli kongre ve sempozyumları doğrudan izleyerek, önemli oturumları canlı yayınlayabilmektedir. İsteyen Tıp dernekleri sitemizde kendi etkinlikleriyle ilgili özel sayfa veya grup açabilmektedir. Bilgi için: >>>

Zor Vaka & Eğitim & E-Kitap

hepatit b internet siteleri bilgiSürekli Tıp Eğitimine yönelik olarak kurulabillen bu gruplarda ‘Zor Vaka’ tartışmaları, mesleki resimli vaka soruları ve videolu eğitim dersleri, Döküman ve E-Kitap paylaşılabilmektedir. Üyeler bu platformlarda özel tartışma konuları ve grupları açabilmekte, meslektaşlarını bu etkinliklere doğrudan davet edebilmektedir.

button-icon-sembolÖzel çalışmalar: Tıp dernekleri ve meslek örgütlerinden talep olması durumunda özel online konferans, online eğitim, anket, kurs ve sertifika programları düzenleyebilmekteyiz.
Üyelik için linki tıklayınız: >>>

YAZIYI PAYLAŞ

YORUMUNUZ VAR MI?

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Araç çubuğuna atla