1. Akdeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

Tarih: 15 Eyl 2023 -17 Eyl 2023
Lokasyon: Sheraton Grand Hotel - Adana
Şehir: Adana


Değerli Meslektaşlarım;
Akdeniz bölgesinde Kadın Sağlığı ve Hastalıkları alanında çalışmakta olan tüm meslektaşlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirme, eğitim süreçlerinin desteklenmesi, yardımlaşma ve sosyal iletişimlerin arttırılmasına yönelik amaçlar doğrultusunda kurulmuş olan derneğimizin ilk kongresi olan ‘1. Akdeniz Jinekoloji ve Obstetrik Kongresini 15/09/2023-17/09/2023 tarihleri arasında Adana’da gerçekleştireceğiz.

Daha önce yapmış olduğumuz bölgesel toplantılar, ultrason kursları, histeroskopi ve laparoskopi workshopları, canlı cerrahilere olan yoğun ilgi nedeni ile çok değerli hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini bu kez ulusal bir kongrede sizlerle paylaşmak isteriz.

Akdeniz Kadın Sağlığı Derneği olarak Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren, bölgede önemli merkezler olan 9 farklı kuruluşun çok değerli birliktelikleri ile çıkmış olduğumuz bu yolda ilk günkü heyecanımızla ulusal kongremize hazırlanıyoruz.

Gerek temel gerekse de güncel konuları içeren sunumlarımız, kurslarımız, canlı cerrahilerimiz, yuvarlak masa toplantılarımızdan siz değerli katılımcılarımızın fayda sağlayacağına, mesleki bilgi ve becerilerinizi birlikte geliştireceğinize olan inancımız tamdır.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana her gün artan heyecanımızla sizleri de aramızda görmekten, güzel şehrimiz Adana ‘da siz değerli katılımcılarımızı ağırlamaktan büyük onur duyarız.

AKDENİZ KADIN SAĞLIĞI DERNEĞİ

Araç çubuğuna atla