1. Asistanlıktan Uzmanlığa Dermatoloji Ve Kozmetoloji Kongresi

Tarih: 24 Ağu 2023 -27 Ağu 2023
Lokasyon: Dedeman Otel - Convention Centre - Konya
Şehir: Konya


Değerli Meslektaşlarımız,

2022 yılında kurulan ‘Anadolu Dermatoloji ve Kozmetoloji Derneğimiz’ tarafından bu sene ilk defa 1. ASİSTANLIKTAN UZMANLIĞA DERMATOLOJİ VE KOZMETOLOJİ KONGRESİ’ni gerçekleştireceğiz. Bünyemizde yer alan üniversitelerin bilimsel katkıları ile yapılacak bu ilk kongrenin heyecanını derinden duymaktayız.

1.ASİSTANLIKTAN UZMANLIĞA DERMATOLOJİ VE KOZMETOLOJİ KONGRESİ, 24 – 27 Ağustos 2023 tarihleri arasında Konya Dedeman Otel’de düzenlenecektir.

Kongrenin bilimsel programının hazırlanmasında konusunda uzman hocalarımızın önerileri ve kongreye özel olarak kongre düzenleme kurulunda yer alan asistanlarımızın istekleri göz önüne alınmıştır. Özellikle bilimsel program ve kozmetik uygulamalar dermatoloji eğitiminin bir bütünü olarak titizlikle seçilmiştir.

Kongremizin amacı; her geçen gün büyümekte olan dermatoloji camiamızın asistan ve uzman doktorların temel dermatoloji bilgilerinin güncellenmesi, kozmetik ve estetik uygulamaların öğretilmesi, mesleki çalışma grupların seçilmesi ve yeni bilimsel çalışmalara yönelik kaynak oluşturulmasıdır.

Kongremizde değerli hocalarımızın teorik ve pratik uygulamaları videolar eşliğinde (gerekli görülürse canlı yayın olarak) anlatılacak, kongre sonrasında ise belirlenen konular yine konusunda değerli hocalarımız tarafından belirlenecek tarihlerde isteyen meslektaşlarımıza kontenjanlar dahilinde birebir eğitim olarak verilecektir. Amacımız bütün genç meslektaşlarımıza ulaşabilmektir.

24 – 27 Agustos 2023 tarihleri arasında Konya’da yapılacak kongremize katılarak bizlere güç vermenizi, katkılarınız ile yeni çalışmalara ışık tutmanızı diliyoruz.

Kongremizde görüşmek dileği ile

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Recep Dursun

Araç çubuğuna atla